Strona główna Aktualności Polityka Ksiądz ostro o sobotnim happeningu

Ksiądz ostro o sobotnim happeningu

22

Michał Misiak, ksiądz z parafii św. Mateusza wypowiedział się ws. sobotniego happeningu, który organizuje Marek Gryglewski z SLD.

W czwartek Gryglewski utworzył wydarzenie na Facebook’u – “Pabianiczanie gorszego sortu w obronie demokracji” i zapowiedział happening. Chce wyrazić swoje niezadowolenie wobec działań rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Głos w tej sprawie zabrał popularny ksiądz – Michał Misiak. – Jej, jutro kłamstwo pod moimi oknami. W Pabianicach byli członkowie PZPR bronią dziś demokracji. To są czasy ostateczne – pyta duchowny.

Manifestacja została odwołana ze względu na sugestie łódzkiego Komitety Obrony Demokracji, który organizuje pikietę w tym samym czasie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pan Gryglewski jest chyba troszkę za młody by współpracować z PZPR, toteż argument księdza Misiaka jest trochę od czapy. Myślę, że ksiądz Misiak ma trochę inne poglądy polityczne niż Ci z gorszego sortu 😀

Ksiądz do kościoła a nie do polityki!!!

Duzym nietaktem jest mieszanie się duchownych w polityke. Później starsze panie uważają, że powinny głosować na PIS żeby Pan Bóg je wziął do nieba.

mi tam akcje lemingów kompletnie nie przeszkadza przyjdzie garstka ludzi tylko moje pytanie po kasę to do Petru czy do pana Marka 😀

niech się zajmie siedzeniem w konfesjonale … jak go chciał odwołać arcyksiaźe Jędrzejewski to byłem za jego obroną … myślałem fajny ksiądz coś chce zrobić dla mojego miasta … ale widzę ze zwykły czarny kruk… niech się zajmie nauczaniem i żyje zgodnie z powołaniem …. jeśli takie ma. .. juz się opierzył … jego pomysły tez mogą niektórych obuzac … np. blokowanie skrzyżowań w durnych nic nie znaczących heppeningach … ksiądz do kościoła … na autorytet trzeba zasłużyć !!!!

Czytaj ze zrozumieniem artykuł, cebulo umysłowa. xP

a coś więcej jak tylko w swoich komentarzach a właściwie w odpowiedziach na komentarze innych oprócz słowa cebula umiesz napisać … chłopcze z pola ?????

Czy do cholery księża są z kosmosu,pozbawieni ludzkich praw? Jakim prawem odbieracie im prawo do wyrażania własnych poglądów ? To oni mają chyba największe prawo wyrażać zdanie na temat zbrodni komunistycznych.To oni ponieśli jedne z największych strat w swoim środowisku.To w końcu do nich uciekaliśmy po pomoc w tych złych czasach.Sam wielokrotnie zwracałem się do duchownych o pomoc (często i materialną) i nie spotkałem się nigdy z odmową.Jeśli zdaniem wierzących lub niewierzących nasi księża postępują źle,to przypominam że ich ocena jest w gestii Pana Boga.

ksiądz niech się tacą zajmie … na autorytet trzeba zapracować …

Szanuję ks. Misiaka za jego aktywność lokalną, ale trochę za bardzo zawierzył chyba propagandzie pisowskiej, bo taka też jest, nie tylko ta mainstreamowa. Żeby było jasne proszę sprawdzić kim jest pan poseł Piotrowicz i nowy prezes Orlenu, a dopiero potem pisać o członkach PZPR. Proszę księdza pan był dzieckiem w tamtych czasach tak jak ja , więc chyba ktoś Panu kazał pisać takie rzeczy i proszę wierzyć, że jestem daleki od bronienia komuchów z tamtych czasów. Ja też z dystansem oceniam obecną sytuację, tylko obawiam się, że główni inicjatorzy działań na górze nie mają absolutnie tego dystansu i wcale nie… Czytaj więcej »

A czy zgodne z nauką kościoła jest łamanie obowiązującego prawa przez ówczesną władze ?? I z góry powiem, że uczęszczam na msze św. niedzielne, ale po prostu nie popieram tego co się dzieje,

KOŚCIÓŁ NIE POWINIEN SIĘ DO POLITYKI WTRĄCAĆ. CZEMU NA MSZACH ŚWIĘTYCH KSIĘŻA ZACHĘCALI DO GŁOSOWANIA NA PIS?! NIECH MI JAKIŚ KSIĄDZ RACZY WYTŁUMACZYĆ CO TO MA WSPÓLNEGO Z BOGIEM?!

Źle powiedział? Może dla was to on jest drugiego sortu? Zamknąć mu usta . Nie obywatel. Dajecie się ludzie wciągać w gierki ludzi, którym ucieka koryto. Gdzie była PO i PSL jak odrzucano wnioski ludzi o referenda? Wtedy nie po drodze było z demokracją,a dzisiaj płacz jaka to krzywda się ludziom dzieje. Pytanie tylko którym?

Dziecko.

Żeby zrozumieć i wyjaśnić ci, w tak przystępny sposób, że teraz nie jest dobrze, podsyłam link.

http://www.prawnik.pl/opinie/artykuly/910082,po-co-ci-czlowieku-trybunal-konstytucyjny.html

Jeśli po lekturze nie dotrze do ciebie w czym rzecz, to całe to zamieszanie nie na twoją głowę.

Ci, którzy obalali tamten „zly ” system, teraz wprowadzają swoje reżimy.

Komitet Obrony Durnoty : )))) Organizatorzy: KC PO, PO Bis i lewaki : ))) To na serio nie jest lepsza część społeczeństwa, tylko aferały i ich rodziny zagrożone odcięciem ryja od koryta! A może nie?

Aleś inteligencją pojechał. No nikt by lepiej nie zinterpretował tego skrótu.
Partia jest z ciebie dumna.

Przypomnę Marek Gryglewski to komunista z krwi i kości sprzedał sie PO nie pamietacie jak za stołek w powiecie sprzedał wszystkich nie chce człowiekowi ubliżać lecz poczytajcie o nim kim jest co zrobił dla kasy … i poczytajcie o Księdzu kto jest zły kto złodziej oszust i otworzą wam się oczy

Chłopcze, obce są ci podstawy nomenklatury.
Niestety po tobie wyraźnie widać cięcia programowe w nauczaniu.
Ale za to religii jest w sam raz …

Ksiądz jak wiecie wiele dobrego zrobił dla Naszego Miasta a gRYGLESKI SPRZEDAWCZYK I TYLE

On jest wreszcie katolickim księdzem czy nie bo już nie wiem bo z tego co wiem to centrum młodzieżowe nie jest katolickie że tak powiem, a panoszą się po terenie i kościele św. Mateusza jak u siebie, nie rozumiem dlaczego Msze św. odbywane są przez lub dla(nie jestem pewny) ewangelistów niektóre lub chyba jedna w niedziele.Ktoś mi wytłumacz? Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi???

Zarówno radny (?) Gryglewski, jak i ksiądz Misiak – mają prawo do wyrażenia swoich poglądów w przestrzeni publicznej, jakiekolwiek by one nie były.

Nie po to mamy pie…oną demokrację, aby „jedyna i słuszna” opcja kneblowała „niesłuszną”. To już było i się nazywało – komunizm.