Strona główna Aktualności Z miasta Kręgielnia gotowa (ZDJĘCIA)

Kręgielnia gotowa (ZDJĘCIA)

5

Hotel „Fabryka Wełny” uruchomił nową stronę internetową, gdzie zaprezentowane zostały zdjęcia kręgielni, która wkrótce zostanie oddana do użytku.
To kolejny etap potężnej inwestycji przy ulicy Lipowej. Na początku roku otwarty został hotel z restauracją. W czerwcu mogliśmy już ćwiczyć w nowoczesnym klubie fitness. Inwestorzy planują huczne otwarcie całego obiektu. Gotowa jest już kręgielnia o nazwie „Maszynownia” i trwają prace wykończeniowe w spa.

Kręgielnia jest zlokalizowana na poziomie -1 i jest wyposażona w trzy tory, elektroniczny system liczenia punktów oraz automatyczny powrót kul. Pozwala to na rozgrywanie różnego rodzaju turniejów i gier towarzyskich indywidualnych oraz grupowych.

– Wygodne loże tuż przy torach oraz własny bar pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami, jak również na organizację kameralnych imprez zamkniętych przy klubowej muzyce – zapewniają inwestorzy.

REKLAMA
Poprzedni artykułSupersnajper w starych korkotrampkach
Następny artykułRozcinali Fiata na Starym Rynku (ZDJĘCIA)
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

cos nowego w pcach..

szkoda ze tylko 3 tory. na bank jak pójdę to gimba ,albo bywalcy hotelu bedom obsiadywać godzinami tor, gadając o pierdołach, nie zajmując się zbytnio gra. Tak jest w łodzi np. ale tam jest więcej torów i jak tacy 2-3 zajmo to nikogo to nie boli

co to jest „bedom” i „zajmo”?

gimba tak gada nie

zawsze jest opcja rezerwacji na dzien godzine 🙂 lokal nowoczesny i w dobrym guscie – polecam