Strona główna Na sygnale Wypadki Kraksa na skrzyżowaniu ul. Łaskiej i Wiejskiej

Kraksa na skrzyżowaniu ul. Łaskiej i Wiejskiej

8
Dwa auta osobowe zderzyły się około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ul. Łaskiej i Wiejskiej. Sprawczynią jest 19-latka kierująca Fiatem Punto. 

Kobieta jechała ul. Łaską w stronę Chechła i podczas skręcania w lewo, w ul. Wiejską doprowadziła do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka Volkswagenem. Poszkodowany 35-latek z lekkim obrażeniami został przetransportowany karetką do pabianickiego szpitala. Jego stan nie wymagał hospitalizacji i policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizję. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Ruch na ul. Łaskiej był przez ponad godzinę utrudniony. Rozbite pojazdy stały na wschodnim pasie ulicy.

Do podobnego zdarzenia doszło na tym skrzyżowaniu 7 kwietnia. Wtedy Peugeot zderzył się z Fiatem.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Baby…

Tak giną ludzie. Tym razem na szczęście nic się nie stało, ale gdyby na przykład z przeciwka jechał motocyklista to byłby pogrzeb albo ciężkie kalectwo.

Ludzie giną często w wyniku obrażeń, powodowanych, w wielkim skrócie, przez nadmierną prędkość. Gdyby ten hipotetyczny motocyklista jechał zgodnie z przepisami, to mogłoby się skończyć potłuczeniami, lub złamaniami. W połączeniu z dużymi umiejętnościami i odrobiną szczęścia mogłoby się skończyć tak, że w ogóle uniknąłby kontaktu z samochodem.

The Earth is fiat

BABY NA TORY

Od kilku miesięcy czytając na tym portalu kroniki wypadków sprawcami większości zdarzeń są panie.a przecież panie tak ostrożnie i zgodnie z przepisami jeżdżą.

niby tak, ale zobacz ile tam piasku było. na piasku nie zahamujesz!

No masz rację….. ale to piasek rozsypany po wypadku przez strażaków celem usunięcia płynów eksploatacyjnych.