Strona główna Aktualności Polityka Koniec kariery politycznej Roszaka. Radny publikuje oświadczenie

Koniec kariery politycznej Roszaka. Radny publikuje oświadczenie

20

Zatrzymany wczoraj przez policję Piotr Roszak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pabianicach złożył rezygnację z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Nie będzie też radnym miejskim.

Roszak pismo o rezygnacji złożył na ręce Krzysztofa Habury, szefa PO w Pabianicach. Jak dowiedział się również portal EPAinfo, Roszak odda mandat radnego miejskiego. Jeszcze dziś ma zostać wysłane oświadczenie w tej sprawie.

Więcej na temat zatrzymania Piotra Roszaka.

REKLAMA
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Peszek…

Jest sprawiedliwość na tym świecie! Yes! Yes! Yes!

nie życz złego co tobie nie miłe ….

A ilu pracowników zatrudniał Pan Roszak ? Ktoś wie ? Pisze w oświadczeniu, że chciał ich ratować. To ilu zatrudniał , ilu chciał ratować ?

na czarno czy oficjalnie??

Hmm.. Pewnie dwóch, on i żona 😉

Najbardziej śmiać mi się chce z tych wszystkich komentarzy pod artykułami z wyżej opisaną sprawą. Nie chodzi o to, że pochwalam czyny opisanego w artykule, po prostu widzę obrazy tych wszystkich polaczków co sami kombinują na boku jak tylko mogą, a w internecie zgrywają rycerzy na białych koniach.

Cała rodzina Roszaków to jakieś nieporozumienie, jak ludzie mogli na niego głosować, jego mama od najmłodszych lat uczyła go kontowania, nikt z tu obecnych nie pamięta jak handlowała spirytusem i ruskimi papierosami. Tyle lat! nawet miała dogadane z policja. Pod blokiem pełno meneli waliło w okno po nocy, sklep całodobowy..

Bo się wydało, to przeprasza i żałuje…. ech….
Pewnie i tak mu się krzywda nie stanie. Dobrowolnie podda się karze, dostanie, jakiś śmieszny wyrok a na koniec wyląduje na cieplutkim i dobrze płatnym stołeczku, blisko samej góry. Już to Pabianice przerabiały.

żonka mu posadkę załatwi no chyba, że się z nim rozwiedzie ha ha ha

A ja tam Piotrka szanuje bo miał jaja i się przyznal i przeprosil a niejak co niektórzy kradna w zywe oczy i potem jeszcze graja niewinnych Trzymaj się Piotrek …..

Przyznał się, bo go złapali. Jestem w szoku.

dobrze napisałeś miał jaja . Teraz już ich nie ma (ha ha ha ) .Oszust i nic więcej

Ciekawe czy byłby taki honorowy i zapłaciłby gdyby go nie złapali. To jest zwykły oszust i złodziej !

DO WSZYSTKICH KTÓRZY BRONIĄ OSZUSTÓW … Prowadzę firmę i dzięki TAKIM OSZUSTOM prawie że byłbym bankrutem podobnie jak ten Pan wyłudzili ode mnie towar W identyczny sposób na firmę krzak . wyprodukowałem go zapłaciłem PRACOWNIKOM za wykonaną pracę gość się przyznał i teraz się śmieje ze mnie barana ze mnie wyrolował przypomnę że było to 3 lata temu nie dostałe nawet złotówki do tej pory . Co ma ten Pan bo sądząc po oświadczeniu to nic. Ci co bronią tego Pana niech postawią się na miejscu tych firm pracowników którzy to wyprodukowali

Prawda jest taka, że w „dzisiejszych czasach” egzekwowanie długów/płatności jest niezmiernie ciężkie, dlatego tacy właśnie jak pan R. żyją sobie na czyiś koszt, gdy uczciwi przedsiębiorcy drapią się po głowie, jak tu utrzymać wszystko.

A czy przeprosił tych, których OKRADŁ???

Witam Serdecznie OŚWIADCZAM że ten Pan to dobrze wie co robi by dostać jak najmniejszy wyrok. Ale tak nic nie dostanie, bo teraz wszystkie ręce do góry by go uratować. On teraz na wszystko się zgodzi by ratować swój tyłek. Biedna Pani starostka i ludzie którzy muszą się tłumaczyć że nic nie wiedzieli. A w Pro Moku to już w ogóle. Jak zobaczyłem Pana starostę jak mówił co i jak, to tak dawno nie był zmieszany. Zaufał temu człowiekowi, a on zrobił nie tylko jego w balona. Współczuje tym ludziom !!! Ale Proszę Pana oskarżonego, śpij spokojnie, przecież wiesz jaki… Czytaj więcej »

z jaką gorliwością pani Magdalena tropiła „aferę” Kosmali, gdy jeszcze pracowała w starostwie … a pod nosem afery nie zauważyła 🙁
wstyd na ulicę wyjść po czymś takim….

znowu wybory do rady… Ciekawe kogo wystawi PiS i dlaczego Wypycha 😉