Strona główna Na sygnale Wypadki Czołówka przy krańcówce

Czołówka przy krańcówce

3

Do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych doszło dziś po godzinie 16.00 przy krańcówce na Bugaju.

Skrzyżowanie ulic 20 Stycznia, Waltera Janke i Myśliwskiej to częste miejsce wypadków i kolizji drogowych. Dziś zderzyły się tu czołowo Daewoo Tico oraz Honda Civic, obie na pabianickich rejestracjach. Tico jechało ulicą Waltera Janke w kierunku ulicy Warszawskiej, a Honda ulicą 20 Stycznia od strony ulicy Rydzyńskiej. Kierujący tym pierwszym pojazdem nie zatrzymał się przed znakiem STOP.

Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która zabrała do szpitala 68-letnią Henrykę S., pasażerkę z Tico. Ma ona liczne powierzchowne urazy ciała oraz uraz głowy. Wezwano też straż pożarną, która ma uprzątnąć jezdnię. Tworzą się spore korki.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

wystarczy od strony jankego i myśliwskiej zrobić przed skrzyzowaniem zwężenia, tzn po jednym pasie ruchu ze znakiem nakazu na środku drogi, a dokładnie jazda po prawej stronie znaku. wtedy będzie się bardziej zwracać uwagę na znaki. prawda jest taka, że to skrzyżowanie jadąc od carefoura jest trochę za duże i się zapitala ile fabryka dała 😛

” jadąc od carefoura jest trochę za duże i się zapitala ile fabryka dała 😛 ”

A to wina skrzyżowania czy kierowcy który nie przestrzega przepisów?

jest STOP po zatrzymaniu widać pewnie na 300 metrów w jedną i drugą stronę. Jak będą światła to okaże się że „czerwone jest za słabo czerwone”

Osoby uczestniczące w tym wypadku jak i również znające te osoby proszę o kontakt. Dominika tel. 666605835 być może uda mi się pomóc.