Strona główna Na sygnale Kryminalne Radny Piotr Roszak z zarzutami

Radny Piotr Roszak z zarzutami

32

W poniedziałek wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Pabianicach został zatrzymany przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Informowaliśmy o tym jako pierwsi. 

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi podinsp. Joanna Kacka potwierdza, że postawiono wczoraj zarzuty 32-letniemu pabianiczaninowi. – Miał dopuścić się szeregu wyłudzeń towarów na szkodę wielu podmiotów z całego kraju – mówi rzecznik. – Chodzi tutaj o kwotę około 44 tysięcy złotych.

Jak wynika z zebranego do tej pory materiału dowodowego sprawca podrabiał dokumenty podszywając się pod rzeczywiście istniejące podmioty gospodarcze, a następnie odbierał zamówiony towar przywłaszczając go. Nieoficjalnie wiadomo, że fałszował dokumenty jednego jednego z łódzkich szpitali.

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 2620 kompletów pościeli. 32-latek usłyszał zarzut oszustwa za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Na poczet grożących kar funkcjonariusze zabezpieczyli samochód wartości 30 tysięcy złotych należący do podejrzanego. Sprawa pozostaje rozwojowa.

Piotr Roszak zgodził się na publikację wizerunku i poinformował, że wyda oświadczenie w tej sprawie.

Radny ma firmę zajmującą się sprzedażą pościeli i koców. Jest radnym drugą kadencję. Był długoletnim organizatorem finału WOŚP w Pabianicach.

Oświadczenie radnego.

REKLAMA
32 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Piotr R. nazwiska nie podaje się ze względów prawnych, ale dodano dokładny opis jego postaci, brakuje tylko adresu zamieszkania. Rozwala mnie to prawo.

dokładnie. A pedały o kolarzy anonimowi i jeszcze machają zadowoleni z publiki

madziu nie podniecaj sie, nie zamkna ci chlopa, conajwyzej dostanie zawiasy:DDD

to ile w końcu ten pabianiczanin ma lat 33 czy 32, epainfo ogarnij sie

Nic więc dziwnego, że gość wykazał ćwierć miliona zysku w grudniu 2014…
Pięknie…!

No to się Madziunia zapłacze, że będzie mieć mężusia z wyrokiem ha ha ha

Spokojnie, Buli nie takie numery robił.

Wow, doprawdy ? Widzę, że Buli to twój bohater

Cała Platforma Syf i Malaria

to już drugi taki as, przypomnę że radny Kosmala też ma postawione zarzuty -coś kilkanaście… i co….nic…luz

a co ma być? Publiczna egzekucja?

Jak słyszę „PO” jakoś mnie to nie dziwi.

Teraz Buli powinien zrzec się mandatu radnego.
Przecież radnymi powinny być osoby które reprezentują pewne minimalne standardy np. jak pan ciebiada.
Ale raczej Buli nie ma na tyle honoru.

By przyjąć posadę w spółce miasta ????

Mandatu się nie zrzeknie, przecież to wieczny harcerz, a oni „rządzą” w tym grajdole. Wybronią go, dadzą mu bezzwrotną porzyczkę z kasy miasta na adwokata.

Chyba pożyczkę nie porzyczkę. Z jakich pieniędzy dadzą mu tą pożyczkę ? Z jakiego wydziału? Kto podejmie decyzję ? Co za brednie. Pewnie teraz zacznie się docieranie i dogadywanie z pokrzywdzonymi żeby „zbić” zarzuty.

dal twojej wiadomości zrzekł się mandatu poselskiego
najpierw zastanów się co piszesz i dopiero pisz

Niech go sprawdzą dokładnie co ma za uszami to pewnie dużo wiecej wyjdzie

a ja tam go mimo wszystko szanuje bo miał odwage i się Przyznal i Przeprosil ,a nie jak co niektórzy kradną robią przekręty a udają potem niewinnych Trzymaj się Piotrek …..

Przyznał się bo nie miał wyjścia, jeżeli policja ma mocne dowody-a ma to gdyby się nie przyznał dostałby najwyższy wymiar kary, a tak może najwyżej zawiasy. Poza tym jego działanie jest podyktowane wymogami skompromitowanego PO.

Życzę ci żeby ciebie albo kogoś z twojej rodziny okradł taki cwaniaczek na kilkadziesiąt koła, na pewno będziesz szanował taką osobę, bo przecież się przyznał i przeprosił a to wystarczy co nie? pieniądze niech sobie zatrzyma, bo taki porządny

Znam Piotrka osobiście. Równy gość, ale zastanówcie się zanim zaczniecie mówić o nim źle bo każdy z Was kombinowałby, gdyby miał możliwość, prawda?

Nieprawda niektórzy uczciwość wyssali z mlekiem matki.Równy gość działa na szkodę innych i wyłudza pieniądze i oszukuje? Nie ośmieszaj się człowieku.

no to rozsławi nasze miasto w całej Polsce … juz na rmf clasic o nim mowią :/

Ale siostra nic nie mówiła w w wiadomościach w stacji złote przeboje.

Jeśli nie będzie więcej radnym, to na jego miejsce wskakuje ktoś, kto miał drugi wynik czy są ogłaszane nowe wybory? Bo jeśli nowe, to kto pokryje koszty?

Logiczne byłoby, że ten przez którego wybory muszą zostać powtórzone a faktycznie wyjdzie tak, że nie dość, że rąbnął firmę na 40000 to jeszcze na kilkanaście tysięcy rąbnie podatników, którzy wyłożą na wybory.

Wybrali go kumple wiecznie w krótkich portkach

Fajny chłopak z niego był i mało pił… Hmm. Dziwią mnie hasła typu „przecież każdy z was kombinuje”, etc. Kombinować to nie znaczy okradać innych! A większość kombinuje, bo do tego zmusza nas reżim PO-PSL! Bul-Komoruski miał być w P-cach, a tu zonk i odwołano! Za to oberwał znów w Koszalinie : ) Madziunia się zapłacze, taki niefart w rodzinie znów! Ale swoją drogą znowu zobaczę mojego ulubieńca Wypycha walczącego ponownie dzielnie jak lew? Nudny już ten PiS się robi. Do 1000x sztuka? : )

ty się o PIS nie martw – raczej zastanów się kogo PO wystawi…
proponuję Magdę :-)))
a pan harcerz sfinansuje ponowne wybory?

Sam nie pałam sympatią do duetu Roszak-Werstak jednak przywoływanie tragicznych zdarzeń z czyjegokolwiek życia i szydzenie niezależnie od strony barykady z nich to zwyczajne zbydlencenie godne internetowego króla baranów.

W kilku słowach ujmując to oszust i złodziej wybrany przez obywateli którzy mu zaufali. Jakby się tej całej sytuacji nie przyglądać ludzie prowadzący własne działalności gospodarcze przez takich jak on tracą całe majątki ze zdrowiem włącznie . A on hmmm już z tego co można wyczytać w prasie, prawie oczyszczony z zarzutów…:-) Złodziejstwo i tyle.