Strona główna Na sygnale Kolejne samobójstwo w Pabianicach

Kolejne samobójstwo w Pabianicach

4
Zwłoki mężczyzny odnaleziono dziś na jednej z ulic na Zatorzu. Samobójca odebrał sobie życie wieszając się na rusztowaniu budowlanym.

Drastycznego odkrycia nad ranem dokonał jeden z przechodniów, który zauważył ciało mężczyzny wiszące na rusztowaniu przy domu jednorodzinnym.
Na miejsce wysłano służby ratunkowe. Strażacy wyjechali z bazy o godz. 8.37. Odstąpiono jednak od resuscytacji krążeniowo-oddechowej, gdyż mężczyzna (31 lat) już nie żył. Na miejsce wezwano policję i prokuratora.

To kolejne samobójstwo w tym miesiącu. W piątek 14 października 45-letni mężczyzna wyskoczył z 9. piętra wieżowca na ul. Grota Roweckiego. Zginął na miejscu.

Poniżej publikujemy listę bezpłatnych numerów do psychologów, którzy mogą pomóc w kryzysowych sytuacjach życiowych.

Bezpłatne numery pomocowe.

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Syn zachorował na covid, potrzebne pieniądze na leczenie”. Tak działają oszuści
Następny artykułCzy można kupić OC w niedzielę?
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak żyć…. w tym mieście….w tym kraju…??

Po prostu normalnie nie zważając na otoczenie i media które ciągle nakręcają strach.Cieszyć się nawet z małych rzeczy.Największym mordecą w dzisiejszych czasach jest konsumpcjonizm.Czasy sprzyjają depresyjnie.Lepiej może będzie.Nawet w takich czasach warto po prostu zastanowić się że były wojny i ludzie masowo ginęli mordowani i z głodu.Więc nie można brać wszystkiego na głowę.Ogólnie rzecz ujmując trzeba się dostosować do teraźniejszości.Tak na spokojnie patrząc gdzieś to wszystko biegnie,ktoś jakby specjalnie podkręcił wszystko ,wykończenie ludzi -covid,szczepionki,akcje mobilizacyjne,strach, strach starych,wiele ludzi już nie przeżyło i nie przeżyje jeszcze wielu.Spokoju wszystkim życzę wspierajmy się wszyscy wzajemnie.

Bardzo trafny komentarz.

Mądrze i empatycznie napisane. Wzajemnie spokoju i dużo powodów do uśmiechu. 🙂