Strona główna Na sygnale Mężczyzna wyskoczył z wieżowca

Mężczyzna wyskoczył z wieżowca

18
Do tragedia doszło w piątek przed południem przy bloku Grota Roweckiego 17. 

45-letni mężczyzna (mieszkaniec Pabianic) wyskoczył przez okno klatki schodowej na 9 .piętrze. Świadkowie usłyszeli jedynie ogromny huk, bowiem mężczyzna spadł na daszek klatki schodowej, później na chodnik.

– Widziałem tego człowieka chwilę wcześniej, kręcił się przy bloku, pewnie czekał aż ktoś otworzył drzwi – mówi jeden z gospodarzy.

Na miejscu jest policja, która zabezpiecza zwłoki do przyjazdu prokuratora i zakładu pogrzebowego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niestety w Polsce nadal większość ludzi myśli, że nie istnieje nic takiego jak choroba psychiczna a depresja to poprostu lenistwo. Często ludzie chorzy wstydzą się szukać pomocy bo nawet bliscy potrafią wbić ostatni gwóźdź do trumny. Trudno zdać sobie sprawę jaki ciężar spoczywa na takim człowieku i co dzieje się w jego głowie. Niezależnie od powodu, nie dostał pomocy. Nie było osoby bliskiej, która złapałby za dłoń. Współczuję. Czasem zwykłe pytanie „czy potrzebna Ci pomoc” ratuje życie. Ale żyjemy w państwie gdzie od kilku lat coraz bardziej jesteśmy na siebie napuszczani. Bo elgebety, bo tefałen, bo komunista, itd. ludzie zamykają… Czytaj więcej »

Last edited 1 miesiąc temu by Buc

Święte słowa

Bo aby żyć to trzeba jaja!

Buc – bardzo rozsądna opinia, a ty heh-u, żeby nie napisać inaczej, te jaja to se na łbicy rozbij, jak taki twardy jesteś. I bacz na to, że historia kołem się toczy.

Last edited 1 miesiąc temu by Mariola

nie dam rady rozbić! takie wielkie i twarde są. A mie w tym kole nie ma.

Jak nie masz co napisać to lepiej nic nie piasz

Siedmiu mężczyzn w Polsce odbiera sobie życie, zanim zrobi to jedna kobieta.
Ciężar tego feministycznego świata dźwiganego na męskim ramieniu i jego nierealistyczne wymagania co do płci męskiej przytłoczyły kolejnego młodego człowieka.
Twój trud skończony, przyjacielu, możesz odpocząć.

in prinicipio erat Verbum, et Verbum erat apud Deum, et Deus erat Verbum

Temat niewygodny dla władz oraz kościoła więc głośno o tym się nie mówi. ale takich gostków jak ten w Polsce średnio na każdy dzień przypada 15.doliczając próby nieudane to już naprawdę spora liczba.te liczby stawiają nas w Europie jako przodowników a to znaczy że raczej w kraju miodem i mlekiem płynącym nie żyjemy.

Piszecie jakbyście wiedzieli że zmagał się z depresją czy inną chorobą a może jakieś wydarzenie w życiu go do tego skłoniło. Niestety niektórzy np nie umieją sobie poradzić czy to z rozstaniem z kobietą lub np problemami natury finansowej i jedyny ratunek widzą w takim kroku. Poza tym niewiadomo w jakim był stanie czy wcześniej czegoś nie zażył itd. także współczucie dla rodziny i spokój dla niego którego zakładam szukał.

dokładnie – jaka depresja?
koleś po prostu wylogował się z MATRIXa!

A może mężczyzna, WYPADŁ

Próbowałeś już składać CV do służb?

Juz pracowalem 😀😀😀

W komentarzu każdy wie wszystko. To teraz znawcy samobójstw i depresji do pracy pokażcie ilu ludzi uratujecie a może już uratowaliście. Pochwalcie się w końcu wiecie wszystko! Problem w tym że wiecie wszystko przed smartfonem w fotelu z kubkiem w ręku. Więc albo coś zróbcie albo się najzwyczajniej uciszcie. Internetowe leiwody.

wyjechałam dziś autem na miasto zawieść bombelka do pszedszkola i do biedronki poszukać zaległych świerzaków. kto wie ile żyć uratowałam po drodze?!

Szkoda człowieka

dokładnie!. teraz ten gospodarz będzie miał depresję z tego co zobaczył przez tego co wyskoczył!