Strona główna Aktualności Kolejne dwie osoby chore na koronawirusa

Kolejne dwie osoby chore na koronawirusa

8
Jak informują służby sanitarne, w ciągu ostatniej doby wykryto dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Łącznie w naszym powiecie zachorowało już 12 osób. 

Z danych udostępnionych przez Łódzki Urząd Wojewódzki wynika, że nadal choruje 9 z 12 zarażonych osób. Troje chorych wyzdrowiało. Na kwarantannie w naszym powiecie jest 121 osób.

W województwie łódzkim ostatniej doby zdiagnozowano 22 nowe przypadki zachorowań. Łącznie stwierdzono 682 zakażenia, z czego 194 osoby wyzdrowiały. Odnotowano też 10 zgonów.

Liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wzrosła w poniedziałek do 9 593, po wykryciu 140 nowych przypadków. Zmarło 18 kolejnych osób. Łącznie, od potwierdzenia pierwszego przypadku zakażenia, zmarło w Polsce 380 osób – wynika z zestawienia Ministerstwa Zdrowia opublikowanego w poniedziałek po południu (PAP).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

trzymajcie się, 80% zakażonych przejdzie tą chorobę łagodnie,a tylko 3-5% wyląduje w szpitalu i wyjdzie z tego po kilku dniach

A kilku nie wyjdzie

Nadchodzi koniec WOLNOŚCI SŁOWA Wprowadzanie cenzury w białych rękawiczkach. Socjotechnika ,która pod pretekstem walki z pandemią będzie zamykać usta wszystkim – oczywiście dla ich dobra 🙂 Jest 18 października 2019 rok – Nowy York EVENT 201 Podczas spotkania symulowano serię dramatycznych zdarzeń opartych na wcześniej przygotowanych scenariuszach epidemii wywołanej przez nowego koronawirusa, który pojawia się w Ameryce Południowej. W ćwiczeniach symulacyjnych wzięło udział 15 liderów światowego biznesu, rządu i zdrowia publicznego. Wszyscy znani Jasnowidzowie tego świata powinni podać się do dymisji oni tego nie przewidzieli z taką precyzją 🙂 Jedna z dyrektyw ustanowiona podczas symulacji pandemii w Nowym Yorku 2019… Czytaj więcej »

A 5G ?

A adrenochrom ?

A Bill Gates ?

A pomyślałem o komentarzach
i informacjach które nie sa publikowane ?

Zamiast się podsmiewywac może przyjrzyj się śmierci p. ŻARSKIEJ
Dziennikarka z łodzi
Ostatnio zajmowała się niewygodnymi sprawami o zabarwieniu seksualnym ukrywanymi przed opinia publiczna .

może jej śmierć to kolejny seryjnego samobójcy ?
A może jej śmierć była na niby
Tak jak wg Ciebie Bill Gates , 5G i Andrenochrom ?