Strona główna Aktualności Z miasta Boczne boisko Włókniarza prawie gotowe

Boczne boisko Włókniarza prawie gotowe

3
Murawy na bocznym boisku Włókniarza mogą nam pozazdrościć piłkarze z niejednego profesjonalnego klubu. Jeśli nie będzie problemów (np. epidemicznych) to zawodnicy wybiegną na nową trawę już w czerwcu. 

Odnowienie boiska treningowego to projekt realizowany z budżetu obywatelskiego i zgłoszony przez klub Włókniarz. Inwestycja przeprowadzona przez firmę G&SYN BOISKA z Aleksandrowa Kujawskiego kosztowała 200 tysięcy złotych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji inwestycji. Wszystko poszło zgodnie z planem, otrzymaliśmy od firmy wytyczne dotyczące pielęgnacji murawy i czerwcu będzie można korzystać z odnowionego boiska – mówi Piotr Adamski, dyrektor MOSiR w Pabianicach.

W zakres inwestycji weszła wymiana nawierzchni boiska (około 1000 metrów kwadratowych), udrożniono opaskę odwadniająca wokół niego, zmienił się też sposób nawadniania płyty – na automatyczny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I na to poszły pieniądze z budżetu. Włókniarz powinien sobie sam sponsorować coś takiego. Treningi kosztują nie mało, a my mieszkańcy mamy to sponsorować, gdzie nasze dzieci nawet nie mogą tam grać bo są przeganiane. Ludzie, na co wy głosujecie, a miasto jak może takie budżety promować. To jest skandal!

Niech PTC się uczy jak powinna przebiegac realizacja Budżetu Obywatelskiego a nie trzy lata po realizacji dla PTC jeszcze boisko było zamkniete.(nie wiem czy jest już użytkowane)

Przecież za realizacje odpowiada urząd i w jednym i w drugim przypadku.