Strona główna Aktualności Polityka Koczur jak Kaszpirowski (WIDEO)

Koczur jak Kaszpirowski (WIDEO)

3

Jeden z dwóch pabianiczan kandydujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego nagrał spot wyborczy. Oskara raczej nie dostanie.

Marian Koczur, radny miejski (kiedyś PiS) startuje z listy Solidarnej Polski. 11 maja na swoim kanale You Tube opublikował spot wyborczy.

– Moje priorytety to walka o zdrowie i życie, gdzie ZUS i NFZ mają w mojej ocenie działania eugeniki, eugeniki w imię postępu – mówi wpatrzony w kamerę niczym słynny rosyjski uzdrowiciel. – Ważne jest to, żeby w Europie upomnieć się o Polskę. I ja to zrobię.
Spot nie jest zbyt dynamiczny, ale dramatyzmu wypowiedziom radnego dodają słyszalne w tle grzmoty.

Eugenika – nauka badająca możliwości rozwoju osobników o dodatnich cechach dziedzicznych osiągniętych przez selekcję na drodze genetycznej. W praktyce eugenika działa w dwóch kierunkach: zapobiega rozmnażaniu się osobników słabych (z wadami genetycznymi) i dąży do tworzenia korzystnych warunków dla rozwoju osobników o dodatnich cechach genetycznych.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli co …. jak pan Koczur zasiądzie w europarlamencie to w Polsce zamkną wszystkie centra handlowe , zamkną autostrady , aquaparki, pozrywają kostkę wyłożoną na chodnikach w małych miasteczkach a pieniądze uzyskane z likwidacji tego dobytku oddane zostaną biednym ????? ………może lepiej było powiedzieć ____ „jeżeli zostanę europarlamentarzystą to oddam 95% swych poborów i diet osobom biednym ” .

Czym on się różni od Kononowicza? Niczego nie będzie. Autostrad nie będzie. Hoteli nie będzie. Centrów handlowych nie będzie. Aquaparków nie będzie. Bo bieda jest.

Oglądając ten spot przypominają mi się dwa filmy:
„Rodzina Adamsów” i jeszcze jeden horror z dzieciństwa, po którym nie mogłem spać.

Panie Marianie Koczurze działanie jakie Pan ma na terenie m. Pabianic jest nikłe. Niestety w dzisiejszych czasach nie należy obiecywać tylko działać i się „chwalić” tym co się osiągnęło.

Pytanie – Jeśli się Pan dostanie do Parlamentu Europejskiego, kto Panu wydrukuje wizytówki ?