Strona główna Sport Piłka nożna Kita z golem w sparingu

Kita z golem w sparingu

0

Przemysław Kita, który występuje w drugoligowej Olimpii Grudziądz wpisał się na listę strzelców w meczu przeciwko Unii Janikowo.

Drużyna pabianiczanina pokonała rywali aż 5:0. Przemysław na boisku pojawił się w 46. minucie, a drogę do siatki odnalazł trzydzieści pięć minut później. Wykorzystał on sytuację, w której jego kolega posłał piękny strzał na bramkę rywala. Futbolówka odbiła się niestety od poprzeczki, ale najszybciej dobiegł do niej Kita i głową wbił ją do siatki.

Sytuacja w klubie nie wygląda jednak kolorowo. Olimpia ma problemy z płynnością finansową i zalega piłkarzom z wypłatami. Niedawno zawodnicy nie wyszli nawet na trening, aby pokazać swoje niezadowolenie. Zdaniem klubu znaczna część zaległości została piłkarzom wyrównana, ale nie jest jasne na jak dużo pieniędzy zawodnicy jeszcze czekają. Okaże się zatem, czy Przemysław Kita i jego koledzy pozostaną w klubie na rundę wiosenną.