Strona główna Aktualności Z miasta Kazik na Staszewskiego (WIDEO)

Kazik na Staszewskiego (WIDEO)

2

Kazik Staszewski przyjechał dziś do Pabianic. O godz. 16.30 odsłonił tablicę z nazwą ulicy – Staszewskiego (dawniej Kolejowa), nadaną na cześć jego ojca Stanisława.

Mocno spóźniony artysta wydawał się być bardzo przejęty tym wydarzeniem. Na odsłonięcie tablicy przyjechała rodzina Staszewski – mama, synowie oraz wnuczki.

– Będę ten dzieł miał w pamięci do końca życia. To mnie, choć jestem warszawiakiem, łączy z Pabianicami jeszcze mocniej – powiedział na koniec przemówienia.

Kazik podziękował pomysłodawcy tej inicjatywy, czyli Radosławowi Szymańskiemu oraz oddziałowi PTTK w Pabianicach za doprowadzenie do jej realizacji. Podziękował również osobom z PTTK za coroczne składanie wieńca na grobie dziadka Kazimierza.

Piosenkarz złożył jeszcze kwiaty pod płytą pamiątkową w budynku przy ul. Zamkowej 65 (SP 5), gdzie mieszkał jego dziadek i ojciec oraz odwiedził szkołę. O godz. 19.00 zagra koncert w Fabryce Wełny.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPoszukiwani świadkowie wypadku przy ryneczku
Następny artykułZawodniczki PTK jadą do Francji
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Co łączyło ojca Kazika z Pabianicami?

Tu mieszkał dziadek Kazika, był pierwszym dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 5 i ojciec Kazika urodził się w Pabianicach i kilka lat mieszkał.