Strona główna Dzieje się Sport Kamil Markus z dwoma medalami w Grand Prix

Kamil Markus z dwoma medalami w Grand Prix

2
fot. UKS Korona
Zawodnik Korony Pabianice pojechał na Grand Prix juniorów młodszych i młodzików młodszych w Krapkowicach. Do domu wrócił z dwoma krążkami.

Na turniej zjechali badmintoniści z czołówki list rankingowych, aby zmierzyć się ze sobą i udowodnić swoje umiejętności. Kamilowi Markusowi udało się stanąć na podium aż dwukrotnie. W grze mieszanej wraz z Kają Ziółkowską (UKS Wschodnia 12 Kielce) zdobył srebro, natomiast w grze podwójnej w raz z Damianem Perkowskim (UKS Hubal Białystok) stanął na najniższym stopniu podium.

Klub na imprezie reprezentowała jeszcze Julia Koralewska, która w grze podwójnej zdołała dotrzeć do ćwierćfinałów. Do tego samego etapu w grze mieszanej dotarł za to Szymon Gwiazda. Koronę w Grand Prix reprezentował jeszcze Brian Borowski.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To dopiero ambitne dziennikarstwo! Zmuszające do myślenia i kreatywności! Z treści artykułu niebędący zbyt głęboko w temacie czytelnik nie wyczyta jaka to dyscyplina. Albo musi poszperać w necie, żeby tego się dowiedzieć, albo… błysnąć spostrzegawczością i ze zdjęcia tę informację wydobyć! 😉 Pozdrawiam Pana Sebastiana!

Dzięki za uwagę.