Strona główna Aktualności Polityka Głośno w centrum

Głośno w centrum

18

Działacze z Komitetu Obrony Demokracji zorganizowali pikietę przy urzędzie miejskim.

Około godz. 15.00 w przy ratuszu rozpoczęła się demonstracja w obronie konstytucji. Manifestujący rozstawili głośnik, z którego wybrzmiewały hasła przypominające mieszkańcom naszego miasta, czym jest konstytucja i jakie prawa są w niej zawarte.

– Konstytucja nie może być od tak łamana przez rządzących … Chcemy uświadomić mieszkańcom, że stanowi ona najwyższe prawo – mówi Janusz Nagiecki z KOD-u.

W pikiecie brało udział 13 osób. Zakończyła się o godz. 16.00. Jeszcze w tym roku planowana jest kolejna tego typu manifestacja.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ha ha … 13 osób 🙂 To jakoś pechowo się chyba zaczyna … 🙂
Idźcie do pinokia na kawę … on lubi wasze klimaty 🙂

Konstytucja, konstytucja. Czyli zgoda na konkordat, Konstytucja konstytucja zgoda na zakaz aborcji , bravo KOD

a Ty jesteś za PiS czy przeciw bo trudno zrozumieć z tej dziwnej wypowiedzi???

Bo to nie manifestacja a flashmob.

A prezydent do nich nie dołączył ? … Tak popiera e środowiska … ale nie zaszczycił … to byłoby 14 osób już 🙂

Nie zaszczycił … bo nie ta ranga imprezy … minimum święto ziemniak musi być 🙂

Idioci. No idioci…:)

Nie bądź tak krytyczny wobec swojej osoby i swojej rodziny …

Znowu ta psychuszka z KOD? Ludzie! Szpital jest na Jana Pawła II!

„psychuszka” ? To taka nowomowa z Tworek ?

dlaczego kolega U i koleżanka N zakrywają twarze tekturą wstydzą się swojego szaleństwa – o matko koleżanka szła ale siara szybko tektura w górę

Głupota w tekturowym wydaniu i to w centrum – znowu wstyd.

A gdzie habura, jaksa i reszta świty ? Już nie bronicie konstytucji ? 🙂

Ciekawe, ilu komentujących tutaj negatywnie opisaną akcję, choć raz w życiu przeczytało Konstytucję RP ze zrozumieniem jej treści …

No Ty z pewnością nie …

Gwarantuję, że żadna – dla nicj to za trudny tekst – ale pewnie i Biblia jest dla nich za trudna. Trochę są zagubieni i dobrze o tym wiedzą – a agresja to rozładowanie swojej frustracji z marnego życia.

Cudownie, że są ludzie, którzy uświadamiają mieszkańcom co jest najważniejsze – a osób było tyle ile trzeba, żeby był czytelny przekaz. Też musze się zapisać do KOD i być z Wami bo wstyd i obciach jest wspierać pis, ale równiez być obojetnym na to co teraz się w kraju dzieje. Mamy rządzaca partię tak populistyczną, że już robi się niedobrze – partię dla prymitywnych i ślepych ludzi na to co teraz się dzieje. To dopiero jest obciach wspierac tych rozgrabiajacych nasz kraj – no chyba, ze jest się rodziną niewydolna i patologiczną żyjąca z 500+. Natomiast to kto za kim… Czytaj więcej »

Hmm, ciekawe tezy. A czy np w Szwajcarii lub Norwegii obywatele otrzymujący za nic po 1000 euro na nasza, dlatego, że są obywatelami i uczestniczą w dochodzie narodowym to też „niewydolni patologicznie”???? Tobie radzę najpierw zapisać się do psychiatry, wypleni ci tą nowomowę postPRL-owską, boś przesiąknięta nią do szpiku