Pabianickie Towarzystwo Cyklistów obchodzące w tym roku 110. rocznicę powstania udostępniło z tej okazji okolicznościowe filmy.

Materiały filmowe zaprezentowane zostały podczas uroczystej gali jubileuszowej (ZOBACZ RELACJĘ). Teraz trafiły do internetu. Opowiadają one o dokonaniach sportowców reprezentujących fioletowe barwy w różnych klubowych sekcjach oraz przedstawiają historię klubu.

W materiale o zapasach znalazło się miejsce dla wielu mistrzów juniorów, seniorów, oraz zawodników odnoszących sukcesy w spartakiadzie. To pokaźna kopalnia wiedzy dla kibiców zarówno starszych, jak i tych młodszych. Kto bowiem pamięta, że w 1989 roku w Pabianicach rozgrywały się Mistrzostwa Polski Juniorów. Co więcej zwyciężył nasz reprezentant Grzegorz Szyszka. Później był on także sześciokrotnym Mistrzem Polski seniorów.

Wideo o sekcji zapasów:

Szerzej opisywana jest także działalność sekcji: piłki nożnej, brydża, szachów, czy sumo. Mowa jest też o kilku historycznych grupach np. motorowej, oraz o sekcji kolarskiej od której nazwę nosi nasz klub. Każdy wierny fan powinien posłuchać o wieloletnich sportowych tradycjach naszego miasta.

Wideo nt. sekcji: piłka nożna, brydż, szachy sumo.

Wideo nt. sekcji historycznych.

Historia klubu.

REKLAMA
Poprzedni artykułKosztowna stłuczka. Porsche rozbite
Następny artykułKilkanaście radiowozów blokuje drogi (ZDJĘCIA Z AKCJI)
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments