Strona główna Dzieje się Rozrywka Festiwal filmów niezależnych w Tomi

Festiwal filmów niezależnych w Tomi

0

30 czerwca odbędzie się Festiwal Grand OFF, czyli filmowa inicjatywa promująca kino niezależne w Polsce oraz jedna z najważniejszych tego typu inicjatyw na świecie.

Światowe Nagrody Filmowe Niezależnych GRAND OFF to ciekawe wydarzenie kulturalne, które zwraca uwagę na zjawisko kina niezależnego. Tym samym nadaje mu odpowiednią rangę, powagę oraz prestiż. Najciekawsze produkcje niezależne z całego świata poddawane są preselekcji, a następnie typowane przez profesjonalna Komisję Nominacyjną do nagród w jedenastu kategoriach: scenariusz, reżyseria, zdjęcia, montaż, scenografia, aktorka, aktor, fabuła, dokument, animacja oraz najlepszy film polski.

Filmy, które zostały nominowane ocenia międzynarodowa Kapituła składająca się z ponad 60 znawców filmu, teoretyków, reżyserów, operatorów, montażystów i aktorów z ponad 30 krajów. Nagrody w postaci statuetek wręczane są na festiwalowej gali, która odbędzie się 2 grudnia w Warszawie.

Statuetki wręczane podczas gali Grand Off

Filmy nagrodzone w ubiegłym roku znajdziesz tutaj.

Filmy wyświetlane będą w kinie plenerowym: część 1 –  30 czerwca o godz. 21.30, część 2 – 1 lipca godz. 21.30 w Kinie TOMI. Wstęp bezpłatny.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments