Strona główna Dzieje się Bądź jak Janusz! Załóż klapki i biegnij!

Bądź jak Janusz! Załóż klapki i biegnij!

1
Pierwsza edycja tego wydarzenia pokazała, że pabianiczanie mają do siebie dystans i poczucie humoru, dlatego organizator Pabianickiego Półmaratonu postanowił je powtórzyć. Na 24 marca zaplanowano w naszym mieście „Bieg Januszów”. 

Zawodnicy powalczą o zwycięstwo na dystansie 200 metrów. Warunki uczestnictwa to wniesienie opłaty startowej, ukończone 16 lat (w przypadku niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna) oraz… odpowiedni strój. Chodzi o to, by wyglądać jak typowy „Janusz”. Konieczne są więc białe skarpety, klapki, biała koszulka na ramiączka, krótkie spodenki i reklamówka. 

„Bieg Januszów” odbędzie się na ul. Kilińskiego, przed wjazdem do hotelu „Włókniarz”, o godz. 10.15 (zbiórka na starcie 15 minut wcześniej). Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przewidziano też nagrodę dla najstarszego uczestnika.

Czasu na dołączenie do zabawy pozostało już niewiele – orgnizujące ją stowarzyszenie „Wszystko gra – Pabianice” czeka na zgłoszenia jeszcze dzisiaj i jutro. Trzeba wypełnić formularz, dostarczyć go do siedziby stowarzyszenia przy ul. Traugutta 2 lub wysłać mailem oraz uiścić opłatę startową w wysokości 20 zł.

Numer konta: 29 1240 3044 1111 0010 6130 3077 (z dopiskem „Bieg Januszów”).

Regulamin, formularz i inne ważne informacje na temat tego wydarzenia są dostępne TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda ze taki krotki termin na zgłoszenie.