Strona główna Dzieje się Taka jest nowa Strefa Ruchu. Tłumy na otwarciu (ZDJĘCIA)

Taka jest nowa Strefa Ruchu. Tłumy na otwarciu (ZDJĘCIA)

0

Więcej miejsca, więcej zajęć, więcej komfortu i wygody – to jest nowa Strefa Ruchu, która przeniosła się z ul. Konstantynowskiej na ul. Warszawską 7/9.

W niedzielę, podczas oficjalnego otwarcia, przez nowy klub przewinęły się setki osób. Odwiedzający przyglądali się nowoczesnym wnętrzom. A jest co oglądać, bo nowa Strefa Ruchu to trzy duże sale treningowe. Taneczna i ta do fitnessu mają po 90 m². Strefa wolnych ciężarów z przylegającą powierzchnią do ćwiczeń to kolejne 120 m². W tym miejscu jest brama do ćwiczeń, ławki, sztangi, kettle i hantle o wadze do 40 kilogramów.

Ćwiczący nie powinni narzekać na miejsce w szatni, szczególnie damskiej. Tam zamontowano 120 szafek. Warto zaznaczyć, że w klubie przy Konstantynowskiej było jedynie 30 takich szafek. Są 3 prysznice.

W Strefie Ruchu jest też teraz kawiarnia, Strefa Frajdy dla dzieci, salon kosmetyczny i dietetyk. Nad dziećmi w Strefie Frajdy będzie czuwał animator (pn-pt 17.00 – 20.45 oraz w weekendy w godzinach otwarcia klubu).

Doszły też nowe zajęcia: cross funkcjonalny, strefa pump, czyli zajęcia ze sztangami, zajęcia dla kobiet w ciąży i dla mam z małymi dziećmi (do 1. roku). Klub będzie czynny od 9.00 do 22.00 w dni powszednie, od 9.00 do 19.00 w soboty oraz od 10.00 do 18.00 w niedzielę.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments