Strona główna Dzieje się Dołącz do „Bychlewianki”. Zespół ogłosił nabór

Dołącz do „Bychlewianki”. Zespół ogłosił nabór

0
Na festynie zatańczy "Bychlewianka".
Jeśli lubisz śpiewać i tańczyć oraz interesujesz się folklorem, ta propozycja jest dla ciebie. Nowych osób do swojego składu poszukuje Zespół Pieśni i Tańca „Bychlewianka”. 

Kogo konkretnie? Dzieci, młodzież i dorosłych, którzy nie przekroczyli 30-tki. Szczególnie mile widziani są chłopcy i mężczyźni, bo ich brakuje najbardziej.

Przynależność do „Bychlewianki” oznacza m.in. występy w Polsce i za granicą oraz udział w międzynarodowych festiwalach. Próby są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy uczą tańca ludowego i śpiewu.

Przesłuchania odbędą się jutro (17 września) oraz w kolejny czwartek (24 września), o godz. 17.00, w Gminnym Domu Kultury (Bychlew 107B). Zapisy pod numerem: (42) 214 08 86 lub drogą mailową (bychlewianka@gmail.com).

W ten sam sposób można zapisać się też na przesłuchanie do kapeli zespołu, gdzie przydaliby się nowi muzycy. Nabór jest skierowany do osób potrafiących grać na akordeonie, skrzypcach, klarnecie, kontrabasie lub trąbce. „Bychlewianka” zaprasza zainteresowanych 30 września i 7 października na godz. 18.00, również do siedziby GDK.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments