Strona główna Aktualności Z miasta Najlepsi w sporcie dostaną nagrody. Trwa nabór wniosków

Najlepsi w sporcie dostaną nagrody. Trwa nabór wniosków

3
Sportowcy ze znacznymi osiągnięciami we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym mają szansę na nagrodę lub wyróżnienie.

To samo dotyczy trenerów oraz innych osób zaangażowanych w rozwój kultury fizycznej i sportu na terenie naszego powiatu.

Nabór wniosków, do których powinny być dołączone dokumenty potwierdzające uzyskane wyniki, prowadzi starostwo powiatowe. Można je składać do 30 września w punkcie informacji (ul. Piłsudskiego 2, budynek A).

Decyzję o przyznaniu nagrody lub wyróżnienia podejmie zarząd powiatu, po wcześniejszej weryfikacji formalnej i merytorycznej złożonych wniosków przez specjalną komisję. Przy ocenie pod uwagę będą brane: zdobyte miejsce, ranga imprezy i liczba zdobytych wysokich miejsc, a w przypadku trenerów – wkład pracy i zasługi w osiąganiu wyników przez zawodników.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Prośba do redakcji. Kiedy będziecie publikować następny artykuł na ten temat, czyli kto ile dostał, to bardzo proszę o dopisanie przy nazwisku co osiągnął. Dziękuję, pozdrawiam

Sądząc po kwocie ze zdjęcia to w sporcie osiągnął tyle co ja, a nawet wincyj osiagnołem, bo kiedyś wygrałem regaty na Z.Sulejowskim i zgarneliśmy 800zł na na trzech odliczając stówe wpisowego 😀

Last edited 1 rok temu by Mihał

Wygrałem turniej klasowy rzutów osobistych 5/5. Dostalem piateczkę 😀