Strona główna Na sygnale Kryminalne Demolka w toalecie. Goniły go króliki-mutanty

Demolka w toalecie. Goniły go króliki-mutanty

8

4 policjantów uczestniczyło w zatrzymaniu szalonego łodzianina. (UWAGA. DRASTYCZNE ZDJĘCIA).

Agresywny 35-latek z Łodzi zaatakował w ubiegłą środę około godziny 3.00. Mężczyzna najpierw wybijał szyby w budynku przy ulicy Kilińskiego. W pobliskiej rzece zgubił spodnie, ale to nie przeszkodziło mu przeskoczyć przez ogrodzenie jednego z zakładów przy ulicy Orlej.

Gdy znalazł się na terenie zakładu, wszedł na około 4-metrowy budynek. Kiedy chodził po krawędzi dachu zauważył go ochroniarz. Intruz chwycił się kabla antenowego i zeskoczył z dachu. Kabel zerwał się, a mężczyzna runął na ziemię.

Gdy zobaczył ochroniarza uciekł do jednego z pomieszczeń, gdzie była toaleta. Stróż zamknął mężczyznę na klucz i zadzwonił po policję. Wtedy łodzianin wpadł w szał. Zaczął demolować toaletę. Zniszczył wszystko. Podczas ataku furii ranił się w ręce od potłuczonej umywalki i muszli klozetowej. Kiedy przyjechali policjanci nie chciał wyjść. Był agresywny. Funkcjonariusze dosłownie wywlekli go z toalety.

– To było szaleństwo – mówił właściciel zakładu. – Później dowiedziałem się, że mężczyzna był najprawdopodobniej na dopalaczach. Mówił, że gonią go króliki-mutanty.

Agresor został przewieziony do szpitala. Lekarze opatrzyli mu rany. Został przypięty pasami do łóżka, żeby nie zrobił nikomu krzywdy. Policja zbiera materiały dowodowe w tej sprawie.

REKLAMA
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Powinni zastrzelić go na miejscu i wywlec we worku lub poczekać by się wykrwawił.

dokladnie !

Gratuluje zdisiu – w ten SBkoski lepek powinienes sobie strzelic, profilaktycznie – odwal kiedys szopke na %…koce,kwasie,sterydach (czymkolwiek) chcialbys zeby Cie wladza odstrzelila… narkotykow w tym kraju nie brakuje, jak popytasz to kupisz a dopaly w sklepie na paragon….”najprawdopodobniej byl na butaprenie”, pewnie za 2 lata beda tak tlumaczyc xD
Jak cpaja ten syf, niech cpaja na umur – gratuluje osobie, ktora na nich zarabia.

Mogli poczekać aż królik go zje.

Jak sie bawić to sie bawić, drzwi wyje***, okna wstawić!

On jest hardkorem!

ale domestosu ze zdjęcia nie wypił a on działa natychmiast na wielkie króliki

a to ciekawe! ale o co chodzi, przecież dopalacze są legalne i jak widać pobudzają wyobraźnię nie tylko młodzieży:) osobiście życzę wszystkim smakoszom tych bogatych produktów, aby zażywanie dopalaczy szybko ich zlikwidowało!