Strona główna Na sygnale Wypadki Zderzenie Uno i Audi Q7

Zderzenie Uno i Audi Q7

17

Tuż po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ulic Nawrockiego i Piotra Skargi doszło do zderzenia Fiata Uno i Audi Q7.

Jak twierdzą świadkowie Fiat Uno jechał ulicą Nawrockiego, a Audi ulicą Piotra Skargi gdzie stoi znak STOP. W wyniku zderzenia w Fiacie skasowany został cały przód. W nowoczesnym Audi wgnieceniu uległy natomiast tylko drzwi od strony pasażera.

Na miejsce przybyła kartka pogotowia, bo kierowca i pasażerka Fiata wymagali pomocy lekarskiej. Oboje zostali zabrani do szpitala na badania. Dokładne okoliczności zderzenia wyjaśnia pracująca na miejscu policja. Ruch na tym skrzyżowaniu odbywa się z utrudnieniami.

REKLAMA
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejna lala idiotka w Q7 lub owłosiony debil ze złotem na karku

Lepiej, ponoć szef biura rady miejskiej

Drogie samochody mają w pakiecie producenta immunitet na przepisy drogowe.

Oj i widać, że już bita wcześniej była, że kurtyny nie wystrzeliły….

Okno całe to sie przełoży ( daty się zgodzą ) do nowych drzwi lakier trochę szpachli rezystory na wiązki i panie nie bity i jeszcze żona jeździła.

pewnie za słabe uderzenie jak na 'twardość’ Q7

nie pierwszy nie ostatni raz 😉

Często podajecie, że kierowcy byli badani alkomatem, a teraz cisza ? Jeżeli to prawda , że kierowca (winowajca) jest urzędnikiem, to albo nie zna Pabianic, albo był na bańce, albo miał zbyt wysokie auto przy bardzo niskim własnym wzroście. Sorry za te dywagacje, ale wnerwia mnie taka sytuacja jak TUBYLEC może ignorować znaki STOPU we własnym małym miasteczku. Współczuję kierowcy i pasażerce fiata (życzę powrotu do zdrowia). Mam męża kierowcę i zawsze jak jest w pracy, to drżę o to żeby i jemu jakiś BARAN nie wjechał na STOPIE na skrzyżowanie….. Niektórym kierowcom własne EGO zasłania dobry widok na jezdnię…..od… Czytaj więcej »

Badanie na zawartość alkoholu to standardowa procedura każdorazowo. Tym razem również. Kierowca Audi był badany na miejscu i był trzeźwy. Natomiast kierujący Fiatem miał być przebadany w szpitalu, gdyż zabrała go karetka. Kierujący Audi przyznał się do winy i tłumaczył, że nie zauważył przez wiszace na płocie rogowej posesji banery.

nie obrażaj i nie wyzywaj od BARANÓW. Kazdy moze popelnic blad – a Twoj maz tak zawsze przepisowo jezdzi??

Naczelnika stać na Audi Q7 za ponad 250 tys zł? Może trzeba prześwietlić skąd na to ma?

taką furę można kupić taniej niż nowego focusa

a gdzie jest napisane że to był jego samochód ???

„W wyniku zderzenia w Fiacie skasowany został cały przód”. Pytanie do redakcji: gdzie był zamontowany kasownik?

PUDŁO ! Żebyś dłużej nie wytężał swojej wątłej inteligencji oznajmię ci, że mąż nie jest (jak sądzisz) kierowcą TIRa, – jest przedstawicielem handlowym zachodniej firmy farmaceutycznej, ale „przebiegi” ma porównywalne do kierowców ciężarówek, a może nawet większe tylko tyle, że śmiga osobówką. Nie rozumiem tylko dlaczego drogi „x” wyczuwam w tym co piszesz jakąś złość kierowaną pod moim adresem, czyżbyś także wjeżdżał na skrzyżowanie nie patrząc na znak STOPU , albo na wczesnym czerwonym świetle ? Jeśli tak, to najwyższy czas przestać, pomyśl co by było gdyby zamiast tego nieszczęsnego fiata, tą drogą i w tym samym czasie jechał jakiś… Czytaj więcej »

Oooo przedstawiciel 🙂 Grupa kierowców, która za nic ma ograniczenia prędkości, linie ciągłe, używanie kierunkowskazów.
„Zachodnia firma farmaceutyczna” – jak to dumnie brzmi 🙂