Strona główna Aktualności Polityka Dali sobie po razie (WIDEO)

Dali sobie po razie (WIDEO)

16

Najwięcej emocji podczas debaty prezydenckiej wzbudził blok, w którym kandydaci przepytywali się wzajemnie.

Każdy z kandydatów mógł zadać jedno pytanie wybranemu konkurentowi. Miał na to 30 sekund. Wywołany do tablicy w ciągu minuty musiał odpowiedzieć. Pytający na koniec miał kolejne 30 sekund na swój komentarz.

Po dwa pytania dostali: Grzegorz Mackiewicz, Krzysztof Ciebiada. Z jednym musieli się zmierzyć: Zbigniew Dychto, Arkadiusz Jaksa oraz Marek Gryglewski.

Najbardziej zaiskrzyło na linii Ciebiada – Mackiewicz. Pierwszy pytanie zadał kandydat z Prawa i Sprawiedliwości, a Mackiewicz przyznał, że miał przygotowany zestaw dla wszystkich, ale skontrował Ciebiadę.

[yop_poll id=”9″]

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nord

„Mackiewicz palił trawę, ale się nie zaciągał” cytat z fb
https://www.facebook.com/I.love.this.town/posts/409075439246635?notif_t=notify_me

Ada

No P.Mackiewicz zadaje Pan pytanie ale sam nie zna odpowiedzi mamy 9 szkol podstawowych a nie 8 .

Maciek

Według oficjalnego portalu urzędu miejskiego jest 8 szkół podstawowych.

http://www.um.pabianice.pl/informator-miejski/oswiata-kultura-sport/oswiata/placowki-oswiatowe

Ada

Nauczmy się liczyć 🙂 ZS Sepcjalnych nr. 5 to szkoła podstawowa 🙂

1.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Promyka
2.Szkoła Podstawowa nr3 im. Mikołaja Kopernika
3. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza
4.Szkoła Podstawowa nr 8
5.Szkoła Podstawowa nr 9
6.Szkoła Podstawowa nr 13 im. Stefanii Sempołowskiej
7.Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stanisława Staszica
8.Szkoła Podstawowa nr 17
9.Zespół Szkół Specjalnych nr 5

widz debaty

ZS5 nie podlega miastu, a debata dotyczyła zarządzania miastem

mat

Sorry ale jest ich osiem, niektórym brak chyba 5 klepki i nie umieją czytać ze zrozumieniem. Można wszystko sprawdzić na stronie um ponadto zespół szkół nie jest szkoła podstawową – nawet nazwa o tym świadczy

Qq

Dla formalności p.Mackiewicza w odpowiedzi na pytanie ” jakie szkoły sa w Pabianicach ” Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Pabianicach Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia Gimnazjum nr 1 w Pabianicach im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 2 w Pabianicach im. Armii Krajowej Gimnazjum nr 3 w Pabianicach im. Tadeusza Kościuszki Prywatne Gimnazjum im. św. Wincentego à Paulo Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Promyka Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej -> obecnie gimnazjum nr 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika Zespół Szkół Specjalnych nr 5 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Grzegorza Piramowicza Szkoła Podstawowa nr… Czytaj więcej »

Paweł

Ciebiada odpowiedział zatem prawidłowo. Na pytanie „Ile szkół mamy w Pabianicach”. Tak brzmiało pytanie „Ile szkół mamy w Pabianicach”. Mackiewicz nie pytał ile jest szkół podległych urzędowi miejskiemu. Brawo Ciebiada. Pogoń tych darmozjadów.

widz debaty

Z listy powyżej:
Gimnazjum nr 1 w Pabianicach im. Jana Pawła II
(…)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej -> obecnie gimnazjum nr 1

Fajnie liczyć dwa razy tę samą szkołę 🙂 Nie wychodzi 24. 🙁 Nie odpowiedział prawidłowo.

anty

Ludzie szkoły średnie należą do powiatu!! Nie brnij chłopie w takie idiotyzm! ! Policz szkoły podstawowe i gimnazja! Prywatne szkoły??? Błagam następnym razem wejdź na stronę miasta, powiatu…..a w głowie sznurek, żeby uszy trzymał

gosc

Apel p.Ciebiady na takim samym poziomie jak on sam i jego uczciwość. Coraz rzadziej można już spotkać tak dwulicowe osoby jak p. Ciebiada… Głosował przy kamerach podczas debaty za likwidacją umów śmieciowych, a sam zatrudnia niemal tylko na takich. I gdzie uczciwość panie kandydacie? Inni mają „cohones”, aby przyznać się do błędu, zaś p. kandydat Ciebiada nie musi, bo po prostu tak w życiu działa – nieetycznie…

lola

Jak już używasz zapożyczeń to używaj poprawnie – czyli ‚cojones’ albo po polsku czyli, że inni mają ‚jaja’.

anty

lola zastanów się na sobą. Lola nie powinnaś napisać z wielkiej litery, a cudzysłowie…. pierwsze na dole, drugie na górze. i cały zwrot – mają jaja – powinien być oznaczony, a nie samo słowo jaja.

Pabianiczanin z Podleśnej

Brawo! Panie Ciebiada, wspieram ludzi na poziomie, oprócz Pana nie widzę, żeby ktoś z kandydujących ja posiadał…. życzę wygranej w wyborach.

Pabianiczanka

Jak wygra Ciebiada długi Pabianic znikną. Głosujmy na cudotwórcę! A ja mam pytanko: czy moje długi jako Pabiniczanki też znikną? Byłoby fajnie

ubaw z Ciebiady

Nie, nie wierze jak slysze Pana Ciebiade to mi sie srac chce ten koles chce bys prezydentem 70 tys miasta on nie ma zielonego pojecia co sie dzieje nawet zdania nie umie zbudowacprzypomne ze ” zdanie powinno miec podmiot i orzeczenie”.Panie Ciebiada odpusc sobie sobie wstydu sobie oszczedz.Chlopie jak to widac ze szkoly nie masz, tylko troche pieniedzy na plakaty, Pamietaj pieniadze to nie wszystko! Boze bron Nas przed Ciebiada!