Strona główna Aktualności Polityka Szef Solidarności ws. wpadki Mackiewicza (SONDA)

Szef Solidarności ws. wpadki Mackiewicza (SONDA)

34

Krzysztof Górny, przewodniczący pabianickiej Solidarności napisał oświadczenie w sprawie apelu Krzysztofa Ciebieady o wycofanie poparcia związku dla Grzegorza Mackiewicza w wyborach prezydenckich.

Wszystko zaczęło się podczas debaty prezydenckiej, kiedy to Mackiewicz podczas tzw. bloku rozrywkowego opowiedział się za legalizacją miękkich narkotyków . Następnego dnia Krzysztof Ciebiada w wystosowanym oświadczeniu apelował o wycofanie się Mackiewicza z wyborów oraz cofnięcia poparcia dla niego przez Solidarność (WIĘCEJ). Głos w sprawie zabrał Krzysztof Górny, szef związku. Poniżej publikujemy fragmenty oświadczenia.

„Byłem na debacie i widziałem, że Grzegorzowi Mackiewiczowi najprawdopodobniej pomyliły się kartki, które podnosił. Znam go od lat, to uczciwy, porządny człowiek, katolik.” – napisał Górny. – „Te standardy zachowania, które obecnie proponuje społeczeństwu  i to co wygaduje pan Ciebiada są zwyczajnie po prostu nieprzyzwoite, perfidne i nigdy w stosunku do nikogo nie powinno mieć miejsca. Panu Ciebiadzie też się myliły cyfry i inne rzeczy także i na tej samej debacie. Nie widzę i nie słyszę  aby ktoś tego Pana medialnie „opluwał”, tak jak On to czyni w stosunku do Pana Grzegorza Mackiewicza. Muszę przyznać, iż nie spodziewałem się takich płytkich standardów postępowania po Panu Ciebiadzie i takiej brudnej, podłej i nie merytorycznej walki za wszelką cenę.”

Na koniec Górny dodał, że Mackiewicz ma poparcie NSZZ Solidarność w tych wyborach zarówno z poziomu lokalnego, ale i również z poziomu regionalnego.

[yop_poll id=”8″]

 

REKLAMA
Poprzedni artykułDychto znalazł w kasie 98 000 złotych
Następny artykułDali sobie po razie (WIDEO)
34 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Też byłem na debacie. Pan Mackiewicz twardo trzymał kartkę w górze i widać było że jest pewny tego co zrobił. Poza tym nie miał innych wpadek i wszystko wygładało poprawnie i odpowiedzialnie.
Pan Ciebiada oczywiscie się mylił i jego wpadki były czytelne dla odbiorcy z sali, co innego „wpadka” Pana Mackiewicza.
Co do gry politycznej Pana Ciebiady, to jest to oczywista kampania negatywna. Podobną kampanię, na poziomie krajowym czesto związek Solidarność także stosował. Takich mamy politykierów i świat polityki.

Panie adminie co to za sonda jak Pan Ciebiada nabije glosow Wystarczy usunac cookie 🙂 Ta sonda jest nie uczciwa

Proszę nie mierzyć ludzi swoją miarą

To zrobcie sonde z kazdym kandydatem, i opublikujcie wyniki z wejsc tych samych adresow IP zeby nie bylo ze ktos sobie nabija glosy.(ups tu tez spartoliliscie)

Tego nie zrobicie bo sprzedajecie sie jak TVN i Polsacik.

ale lipa z tą sondą, niech epainfo zrobi analogiczną czy ciebiada ma zrezygnować, bedzie wówczas fair.

Mackiewicz się pomylił, przepraszam bardzo to gdzie on był w przedszkolu czy na poważnej debacie!!! WPADKA MACKIEWICZA i TYLE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Wpadka to jestes ty, ma zdanie i przynajmniej nie jest choragiewka na wierze jak Ciebiada, lepiej zalegalizowac i miec nad tym kontole niz ganiac sie z dopalaczami robionymi z wybielaczy albo bog wie czego. Gratuluje

Przecież to jest kpina. Czy Pan Mackiewicz to może się mylić, kolejne pozwolenia od zwolenników. Tylko psy wieszacie na p.Ciebiadzie a ma przecież racje !!

Wkońcu słuszny głos !!!!

Ale widać jak PiS nie potrafi słychać ze zrozumieniem.

Nie będę się rozpisywać o standardach tej formacji.
Wystarczy śledzić dzisiejsze newsy nt. posłów PiS.

Panie Ciebiada, niech Pan zrezygnuje, bo reprezentujesz Pan takiego Hoffmana co bierze kasę publiczną, a urządza sobie wycieczkę z żoną do Madrytu.

Pan też tak będziesz robić?

Solidarność poparcia udzialała już różnym „osobistością”. Pan Górny chyba chroni własny zadek. Pracownik z niego żaden.

Co ten człowiek robi w ZEC? Jakie ma kwalifikacje? Wyczytałam tylko, że cała rodzina już obsadzona w ZEC i MOSIR.

Ja poproszę sondę czy Ciebiada powinien w ogóle wychodzić z domu. : )) Ludzie! No co wy porównujecie? Macki jaki jest taki jest ale wie co to samorząd, wie jak działa, sporo umie i wie o czym mówi, a pan Ciebiada? Nawet nie wie ile szkół jest w mieście, do kogo należą, etc. No proszę was! Jak ma ochotę na pyskówki i chamskie zagrywki to na rynek pod dyszel, a nie do polityki! Dramat jakiś i kpina!

To było miejsce Dyszel .;), młodzież pewnie nie wie o co chodzi.

Proponuje Panu Górnemu przeanalizować nagranie w nim jasno widać że to nie pomyłka i zwrócić uwagę na to co mówi do Pana Jaksy kto ma wiedzę w tym temacie ( CZYTANIE Z UST ) …

Jeśli ktoś był na debacie to widział no chyba, że jest ślepy albo teraz udaje ślepego. To są za poważne tematy i należy myśleć co się robi. Ja codziennie widzę co wyprawia się na Bugaju. Pan Górny również mieszka na tym osiedlu i zapewne przejeżdża koło miejsca gdzie sprzedają dopalacze no chyba , że unika takich miejsc aby nic nie widzieć i nic nie słyszeć. Żenada P.Górny !!!

Jeśli ktoś uważnie ogladał ,doskonale widać że pan Mackiewicz nie pomylił sie tylko był świadomy tego co robi A pan górny to broni swojego stołeczka Wie jak przyjdzie Gryglewski albo Ciebiada to układy sie posypią

Dziękuję panu panie ,Ciebiada ,moze w koncu w tym miście bedzie można normalnie dostać prace bez ukłądów ,moze w koncu tu bedzie normalnie bez klik Glosuję na Ciebiadę

Niech Ciebiada zrezygnuje !!! Gwarantuje Wam, że gdyby jego nie było, wybory byłyby spokojne, świat wyglądałby lepiej i wszystko byłoby piękniejsze. Dzięki niemu mamy agresje, ludzie się kłócą i nie lubią, oczy sobie powydrapują. Bo to CIEBIADA ZACZĄŁ kampanie agresji. Nie wiem dlaczego w mediach jest tak głośno! Przemilczelibyście i KAMPANIA NIENAWIŚCI BY się zakończyła!! Nie popieram pana Ciebiady PiSu i ich zagrywek. szkoda, ze wciąga w te swoje gierki innych. Ale ok… życzę, żeby pan Ciebiada nie miał w ogóle poparcia w tym mieście. Za to co robi!!! I nie obchodzą mnie wpisy Ani i Tomka, którzy agitują non… Czytaj więcej »

Jola to może się spotkaj z panem Górnym i mu to powiedz w oczy:)

Pan Krzysztof Ciebiada ma głos ode mnie i mojej rodziny. Takiego PREZYDENTA potrzebują Pabianiczanie. Program wyborczy, który przedstawił pozwoli Nam mieszkańcom Pabianic na wyjście z zaścianka Łodzi. Pan CIEBIADA ma innowacyjne pomysły na rozwój Naszego miasta. Jest pracowity, przede wszystkim RZETELNY. Wiem, że jako PREZYDENT PABIANIC, będzie pełnił niniejszą funkcję sumiennie i dla dobra Nas mieszkańców. Powodzenia Panie Krzysztofie.

Czarna, pozdrow oficera prowadzacego ktory pisal ci ten tekst. Za komuny lepiej im wychodzilo.

Czy pomyłka czy nie, to nie ma to najmniejszego znaczenia. Było wyraźnie powiedziene, że są to ich prywatne zdania, bez znaczenia na polityke kształtowaną w samorządzie. Sonda jest mocno populistyczna tutaj. Dlaczego nie wiesza się psów na tych co byli za brakiem podwyżki na alkohol??? Chyba w naszym pięknym kraju i powiecie więcej osób ginie będąc na 'rauszu’ niż 'spalonym’.

Słuszny pogląd!

Jaka pomyłka Mackiewicza byłem na debacie i widziałem, że jeszcze się cieszył, że jako jedyny jest za narkotykami. Zrobił to świadomie i z premedytacją a Pan Górny niech obejrzy 100 razy powtórkę zanim będzie takie głupoty gadał i jeszcze Naszego Papieża i Matkę Boską do kampanii włanczał. Co do Pana Ciebiady widać było, że jest zestresowany i wtedy o błąd nie trudno a zgłoszony postulat odnośnie Mackiewicza popieram, że ktoś kto jest za narkotykami nie powinien pełnić funkcji prezydenta naszego miasta.

I się zaczęło ….ojjjj Ciebiada znamy się trochę. Jesteś samym złem! Szkoda miasta żebyś został prezydentem. Ale widzę ze ludzie popierający pana Mackiewicza dali spokój co będą z kimś takim rozmawiać. Z Twoimi wyznawcami! Żenada! Mackiewicz na prezydenta

Wiecie co?
Ciebiadzie i Mackiewiczowi to na rękę.
Zapominają, że są też jeszcze inni kandydaci.
Miałem głosować na Mackiewicza,zagłosuje na X.
X jest celowy, kogoś z pozostałych pięciu kandydatów.
Kogo to już moja sprawa nie chce reklamować, ale z całą pewnością nie na tych dwóch panów.

Zagłosuj na Mackiewicza nie pożałujesz. To mądry człowiek! I bardzo w porządku!

jakie poparcie Solidarności lokalnej i regionalnej? a kogo pytano o zdanie??? jestem członkiem Solidarności i nikt nas o zdanie nie pytał… podobnie jak cztery lata temu, gdy pan Górny postanowił poprzeć Dychtę , który zakładał PRON w Pabianicach

W tym sporze pomijamy, że Mackiewicz ma prawo mieć swoje zdanie i popierać legalizację miękkich narkotyków. Powtarzam miękkich narkotyków. Niech Pan nie da się zaszczuć panie Grzegorzu.

Byłem i widziałem a dzięki nagraniu każdy może się przekonać kto miał wątpliwości, a kto jednoznacznie i z przekonaniem odpowiadał na pytania. Mackiewicz z całą pewnością wiedział co robi. W pierwszym pytaniu o narkotyki nie było w jego zachowaniu cienia wątpliwości jak głosuje. Co innego Dychto czy w kolejnych pytaniach Ciebiada, Jaksa, Koczur i Gryglewski. Tylko Tkacz czytelnie i zdecydowanie odpowiadał. Co do Mackiewicza w kolejnych pytaniach nie był już taki przekonany i w kilku wyraźnie miał wątpliwości. Oczywiście teraz, kiedy okazało się że jest to niewygodne to nagle wielu próbuje przekonywać że to był błąd . Śmiech !!! Każdy… Czytaj więcej »

Byłem i widziałem a dzięki nagraniu każdy może się przekonać kto miał wątpliwości, a kto jednoznacznie i z przekonaniem odpowiadał na pytania. Mackiewicz z całą pewnością wiedział co robi. W pierwszym pytaniu o narkotyki nie było w jego zachowaniu cienia wątpliwości jak głosuje. Co innego Dychto czy w kolejnych pytaniach Ciebiada, Jaksa, Koczur i Gryglewski. Tylko Tkacz czytelnie i zdecydowanie odpowiadał. Co do Mackiewicza w kolejnych pytaniach nie był już taki przekonany i w kilku wyraźnie miał wątpliwości. Oczywiście teraz, kiedy okazało się że jest to niewygodne to nagle wielu próbuje przekonywać że to był błąd . Śmiech !!! Każdy… Czytaj więcej »

Ta sonda jest beznadziejna i bezsensowna siedzą PISiory i nabijają głosy, co odświeży się stronę to kolejne głosy…ku czemu to ma w ogóle służyć… :/ myślałem, że ten portal jest nieco poważniejszy niż inne nasze gazety i nie daje tak łatwo manipulować sobą, No cóż…

GrenAcid Wystarczy wprowadzić ustawę zakazującą handel tak jak to jest w innych krajach!!! a nie doprowadzać do legalizacji. Ty chyba nie masz dzieci i wychowanie młodzieży jest Ci obojętne !! Już w Pabianicach ile młodzieży popełniło samobójstwa przez to gówno, pracuję w służbie zdrowia więc wiem doskonale . Jak nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież jak Mackiewcz zostanie prezydentem, to znowu te wszystkie Dychciaki i inne „szmaje” aktualnie przy korytku, dalej będą pasze chlipać. Chcecie tego ? …Chcę zmiany na lepsze oczywiście Krzysztof C. sięgnij po fotel Prezydencki, tak trzymam i nie tylko ja… pozdro dla wszystkich rozsądnych wyborców.