Strona główna Sport Sporty walki Cztery złota w Wierzbicy

Cztery złota w Wierzbicy

0

Młodzicy i dzieci PTC mają za sobą zawody o Puchar Wójta Gminy Wierzbica. Mimo tylu złotych medali, wracają z IV. lokatą.

Zawody w jednym z najbardziej znanych w Polsce ośrodków zapaśniczych stały na wysokim poziomie. Mierzyło się w nich 129 reprezentantów 12 klubów z województwa łódzkiego i mazowieckiego. Wśród młodzików PTC z medalami wróciła trójka – brązowy medalista Mistrzostw Polski, Mateusz Kłębowski ze złotem zdobytym czterema zwycięstwami, wszystkie poprzez rozłożenie przeciwnika na plecy. Dwa kolejne to brązy, które przypadły Norbertowi Nowakowskiemu i najmłodszemu w ekipie Piotrowi Ludwiczakowi.

Ponownie silną stroną klubu z Pabianic okazały się dzieci. Kamil Buldecki, Artur Pik i Dominik Uljanowicz zawiesili na szyi złote krążki. Srebrem ozdobili się Wiktor StratyńskiBartosz Wlazeł. Dzieci przywiozły do Pabianic również brązowe medale, zdobyli je Adam Cichała Mikołaj Jezierski, który w eliminacjach pokonał złotego medalistę, Kamila Buldeckiego.

Mimo wielu zdobytych medali, wysoki poziom zawodów sprawił, że PTC w klasyfikacji łącznej znalazło się poza podium. Klub uplasował się na IV. miejscu.


REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments