Strona główna Aktualności Polityka Co drugi dłutowianin popiera PiS. Tak głosowały gminy

Co drugi dłutowianin popiera PiS. Tak głosowały gminy

7
W gminie Dłutów Prawo i Sprawiedliwość notuje rekordowe poparcie na terenie powiatu pabianickiego. Na partię Jarosława Kaczyńskiego zagłosowało 50,92% wyborców. 

Na drugim biegunie sympatii politycznych jest Ksawerów, gdzie poparcie dla PiS wyniosło 38,02%.

Zobacz wyniki w poszczególnych gminach naszego powiatu:

Wyniki w Lutomiersku
Wyniki w Ksawerowie
Wyniki w gminie Pabianice
Wyniki w Dobroniu
Wyniki w Dłutowie

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wstyd za gminę. No ale czego tu się dziwić na wyborach dominowały ogromne tabuny starszych ludzi z niskim wykształceniem i wiedzą, pseudokościelnopatriotyczną mentalnością nakręconych przez media jak radio maryja. W takim wypadku musiał wygrać pis. Tacy ludzie łatwo dają się nabrać na kiełbase wyborczą i zmanipulować na wielu płaszczyznach, często wraz z jakimś poczuciem obowiązku zagłosowania na pis. Poza tym dużo osób z którymi rozmawiałem głosowało sobie na pis, no bo na wybory trzeba iść, a nie znam się i nie wiem na kogo by tu zagłosować, to zagłosuje sobie na pis, nie znam się, ale dali 500+ i pewnie… Czytaj więcej »

oraz możliwości wypowiedzi bez strachu o wlasną wolność?

Weź się obudź Xpatryk89.
Wygrał lepszy.
A ja Jestem dumny z Naszej Gminy.

Wstyd mi za ciebie☻

Wstyd to kraść.
Zdrowia życzę i powodzenia bo widzę że masz problem. Za cztery lata może uda Ci się przekonać mieszkańców gminy
” starszych ludzi z niskim wykształceniem i wiedzą, pseudokościelnopatriotyczną mentalnością nakręconych przez media” by głosowały na POKO a może będzie POLO albo KOKO albo coś innego bez programu. Tylko stołki się będą liczyć

Gdyby chciało się czytać, to ów program był dostępny. Ale powtarzam, trzeba tylko chcieć, a nie powtarzać tępej, propagandowej, pisiej sieczki, że programu nie ma. @xpatryk89 miał zatem rację, charakteryzując wyborców tej gminy… 😉

Dobrze sa w tym kraju tacy młodzi tolerancyjni wykształceni z duzych miast jak xpatryk89. To tacy ludzie nie daja sie nabrac na ideologiczną papkę KO. To tacy ludzie jak kolega powinni decydowac kto nami rządzi i jak. Demokracja jest wtedy jak wszyscy zagłosują tak jak xpatryk. Bo kolega xpatryk podejmuje decyzje obiektywnie, nie czerpie wiedzy z mediów tylko czyta wnikliwie dziennik ustaw i śledzi na bieżąco zgłaszane projekty ustaw.