Strona główna Aktualności Z miasta Ciąg dalszy afery w PM 4

Ciąg dalszy afery w PM 4

6

Prezydent Zbigniew Dychto i Waldemar Boryń, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu byli dziś w Szkole Podstawowej nr 13. Asystowali im strażnicy miejscy.

Dziś po godz. 11.00 prezydent przyjechał do placówki przy ulicy Jana Pawła II, żeby zawiesić w czynnościach służbowych dyrektorkę Annę Krauzowicz. Jest to dalszy ciąg afery z Przedszkola Miejskiego nr 4. Księgowa zamieszana w malwersacje finansowe przez krótki okres pełniła obowiązki w SP 13. Wtedy miała przelać na konto przedszkola prawie 100 000 złotych. Prezydent twierdzi, że Anna Krauzowicz musiała wiedzieć o tym procederze.

– Zbieramy materiały, które skierujemy do prokuratury – powiedział nam dziś prezydent.

Dyrektorka SP 13 została zawieszona na 6 miesięcy. Jej obowiązki będzie pełnić dotychczasowy zastępca.

REKLAMA
Poprzedni artykułTu złapiemy formę (ZDJĘCIA)
Następny artykułWypadek na Warszawskiej
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Prezydenci szukaja kozła ofiarnego. A to oni są nieudolni wraz ze swoimi naczelnikami

A kiedy w koncu zostana wyciagniete konsekwencje wobec pracownikow UM i ZUS ?

Jak zwykle winnych szuka się poza Urzędem i rykoszetem dostają inne osoby. Na wojnie zawsze muszą być ofiary w cywilach. Co do winy pań z przedszkola, nie ma chyba wątpliwości (dyrektorki i kreatywna księgowa) natomiast dyrektorka SP13 ….przecież tam była znów „kreatywna księgowa” i to ta sama. Gdzie nadzór z Urzędu??? Naczelnik Boryń i jego świta, którzy skłamali po kontroli w Przedszkolu 4, gdzie Wydział Budżetu tak hołubiony przez Panią Skarbnik i Pana Prezydenta. Ludzie obudźcie się wreszcie i przywołajcie tych pracowników do porządku.

„Prezydent twierdzi, że Anna Krauzowicz musiała wiedzieć o tym procederze” – a co on nagle wróżem się stał? Z fusów wyczytał?

No oczywiście szopka na całego. Jestem rodzicem dziecka z tej szkoły. Zawieszenie w trakcie roku szkolnego nie tylko dyrektora ale i nauczyciela, pozostawienie uczniów z niewystawionymi ocenami… co to ma być? element kampanii wyborczej!!!! Mieszkańcy tego miasta i tak już Pana nie wybiorą. I do tego przyjazd z obstawą do szkoły, bo nie można było wezwać Panią dyrektor-swojego pracownika do siebie do UM i ją o tym poinformować tylko zrobił Pan cyrk w szkole, w otoczeniu dzieci….gratuluje…niestety głupoty. W jaki sposób Pan później odbuduje autorytet tej kobiety? Zgnoić kogoś jest bardzo łatwo…To już Pana ostatnia pokazówka…

Pani Krauzowicz nigdy autorytetu w tej szkole nie miała. Przynajmniej wśród uczniów (a to się w zasadzie liczy). A uczniom oceny wystawi inny nauczyciel. 😉