Strona główna Na sygnale Kryminalne „Buła” zatrzymany przez policję

„Buła” zatrzymany przez policję

1
Zdjęcie ilustracyjne.

22-latek został zatrzymany na ulicy, kiedy jechał swoim Mercedesem. 

Policja sukcesywnie rozbija grupę pseudokibiców związanych z łódzkim Widzewem.

14 grudnia 2016 roku na terenie Konstantynowa Łódzkiego kryminalni zatrzymali dwóch kolejnych podejrzanych w wieku 22 i 23 lat.

– Z zebranego materiału dowodowego wynika, że w maju usiłowali dokonać wymuszenia rozbójniczego na innym pseudokibicu. Podczas zdarzenia zranili go nożem. Pokrzywdzony był wówczas hospitalizowany, ale nie powiadamiał policji. Tłem okazały się rozliczenia finansowe związane z procederem narkotykowym – wyjaśnia mł. insp. Joanna Kącka z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

22-latek o pseudonimie „Buła” wpadł w ręce policjantów na ulicy, kiedy jechał samochodem. Jego 23-letni wspólnik został zatrzymany w mieszkaniu. Obaj pseudokibice są członkami tzw. bojówki. Podczas przeszukania z udziałem psa do wyszukiwania narkotyków policjanci znaleźli m.in. maczety, broń gazową oraz dilerki. Na poczet grożących kar śledczy zabezpieczyli mercedesa oraz kilka tysięcy gotówki. U 23-latka przebywała jego 20-letnia partnerka. Okazało się, że kobieta jest poszukiwana listem gończym.

Do chwili obecnej w sprawie przedstawiono zarzuty 12 pseudokibicom Widzewa Łódź. W październiku wpadło pierwszych 10 podejrzanych. To mieszkańcy powiatu pabianickiego w wieku od 22 do 34 lat. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów posiadania środków odurzających i handlu narkotykami.

Dzisiaj sąd rozpatrzy wnioski Prokuratury Rejonowej w Pabianicach o tymczasowe areszty wobec dwójki zatrzymanej 14 grudnia. Sprawa nadal pozostaje rozwojowa.

REKLAMA
Poprzedni artykułPorywacze wymierzyli sobie karę
Następny artykułNiespodzianki nie było. Jest nowa dyrektor MOK
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bułę do pierdla i zająć się jego Arschlochem żeby wybić mu głupoty z głowy …………..