Strona główna Aktualności Polityka Biernat zrezygnował. Sypie się kariera byłego ministra

Biernat zrezygnował. Sypie się kariera byłego ministra

9
Biernat na Orliku

Były minister sportu pochodzący z Konstantynowa Łódzkiego ustąpił z kolejnej funkcji. Od środy nie jest już p.o. sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej.

To nie jest najlepszy czas dla Andrzeja Biernata. Gdy okazało się, że jest jednym z bohaterów „afery taśmowej” zrezygnował z kierowania resortem. Później zaliczył wpadkę, odcinając się od nieudolnej kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego. Trwa też dochodzenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego w sprawie oświadczeń majątkowych Biernata. Śledczy nie mogą się doliczyć, skąd były minister wziął pieniądze na luksusowe auto i działkę.

W środę zrezygnował z funkcji p.o. sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej. Najprawdopodobniej nie będzie też „jedynką” na liście w wyborach parlamentarnych, choć dostał rekomendację działaczy regionalnych. Inną koncepcję ma minister Ewa Kopacz.

– Skończył się jakiś etap; myślę, że w miarę przyzwoicie go wypełniłem, kwestia teraz tylko już ostatecznego zatwierdzenia list, nad którymi pracowaliśmy ostatnimi tygodniami. Myślę, że na ten trudny okres kampanii świeża krew byłaby jak najbardziej wskazana, żeby zmobilizować jak najbardziej struktury do pracy i tych, którzy będą sami kandydowali, również żeby dali maksimum z siebie – zaznaczył polityk. Pytany o ewentualnego następcę, odparł, że będzie to decyzja Kopacz – podaje portal onet.pl.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No to czas na Krzysia H. jego najlepszego kolegę z Pabianic. I tak POwoli dobiega kresu działalność mafii z KC PO! : )))) Jeszcze tylko wyroki i kratki. POważnie na to pracowali całe lata!

jakie nie szczęście- Naród w żałobie nie rezygnuj Przyjacielu jeszcze jest sporo do szabrowania chyba że Rudy przygarnie w Unii to udaje jak Komorowski że naród nie dorósł do tych panów

„Rudy” z wielkiej litery, proszę, jaki szacunek :-p

czyli pabianicka PO zaczyna coraz mniej znaczyć. Ich wzmocnieniem był „wielki” Andrzej Biernat. Teraz staje sie coraz bardziej słaby. Tylko patrzec, a przestanie byc szefem regionu upadajacej partyjki kolesiów. Krzyś H. będzie miał coraz wiekszy problem ze znalezieniem pretekstu do dalszego wysiadywania działaczy PO w ZWIK-u i innych jednostkach. Andrzej „Nic nie może” Biernat już raczej nie zalatwi nic w rzadzie, bo malo znaczy. Kto wie, moze sie posypać też uklad PO-BSR w powiecie. nie jestem fanem prezydenta miasta i szefa BSR, ale co by nie powiedzieć o nim to jest rozsadnym pragmatykiem i nie będzie kurczowo sie trzymał kolegów-platfusów… Czytaj więcej »

Myśleli że są panami świata ,Nie liczyli się z ludzmi i sa tego efekty. A Habura i jego zespoł może w końcu też odpowie za złe rządy w Powiecie .Ciekawe co teraz wymyślą ludzie z Pabianickiego PO by rozmydlić Biernatową tragedię

Co masz na myśli mówiąc złe rządy w Powiecie ? Możesz podać parę przykładów ?

Powiat funkcjonuje o niebo lepiej niż miasto. Akurat tutaj @adam nie przyznam Ci racji.

Zaraz koledzy Habury ,Rąkowskiego i innych Platformersów ,wymyślą nowa afere z PiS zeby zamydlić swoją nieudolność .Uruchomią swoja broń ŻP . Może żelazna kobieta PO z ŻP Kamińska wymyśli nowa historię że ludzie z PiS-u powinni znalesć zatrudnienie tylko w Paragwaju gdyż w Pabianicach stołki są zarezerwowane tylko dla PO .A jeśłi ktoś kto juz pracuje i przyzna sie do sympatii z PiS powinien mieć obciętą pensję o połowe

Partia Oszustow a pani Kruuuger kotki wstawia zamiast prawde o swojej partii na FB