Strona główna Aktualności Polityka Biernat mówi pas

Biernat mówi pas

11

Baron Platformy Obywatelskiej na pewno nie będzie już posłem. Dziś wydał oświadczenie o rezygnacji ze startu w wyborach parlamentarnych. 

– Pojawiające się w mediach nieprawdziwe informacje na mój temat nie tylko naruszają moje dobre imię, ale także wpływają negatywnie na sytuację Platformy Obywatelskiej w tym bardzo trudnym przedwyborczym czasie. Podjąłem tę decyzję z myślą o dobru partii, z którą jestem związany od początku jej istnienia i jak najlepszym dla niej wyniku wyborów. Ale także z myślą o dobru mojej rodziny, która przeszło pół roku jest bezpodstawnie atakowana i pomawiana” – napisał w swoim oświadczeniu Biernat.

55-letni polityk z Konstantynowa Łódzkiego od 10 lat jest posłem Platformy Obywatelskiej. Wcześniej dyrektorem Centrum Sportu i Rekreacji. W listopadzie 2013 roku został ministrem sportu. Gdy okazało się, że jest jednym z bohaterów „afery taśmowej”, 15 czerwca 2015 roku zrezygnował z kierowania resortem. Zaliczył też wpadkę, odcinając się od nieudolnej kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego.

Trwa dochodzenie Centralnego Biura Antykorupcyjnego w sprawie oświadczeń majątkowych Biernata. Śledczy nie mogą się doliczyć, skąd były minister wziął pieniądze na luksusowe auto i działkę.

REKLAMA
Poprzedni artykułTu listu nie wyślesz
Następny artykułPabianiczanie nie szaleją na drodze
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Taaa sranie w banie. Grunt sie wali pod nogami to Ewka kazała odejść w zamian za zamiecenie paru spraw pod dywan

Grunt się pali i całej PO i pseudobaronowi z Kanzas. Czytam na krajowych portalach, że nie dostał dobrego miejsca na liście i stad rezygnacja. Dostałby np. nr 5 i by poległ. Sam w sobie dla wyborców nie znaczy nic. Typowa kariera tylko i wyłącznie dzięki partii.

Polecam bliżej zainteresowanym losami pana ze spółdzielni konstantynowskiej
http://superwizjer.tvn.pl/aktualnosci,984,n/orliki-polskie-eldorado,40782.html

WON nic to nie pomoze w notowaniach Partii Oszustow

bez szczelny typ jak go zapytali w innej gazecie co będzie robił to bez szczelnie odpowiedział jestem dyrektorem pływalni tylko na urlopie bezpłatnym to sobie wracam na ciepłą posadkę na garnuszek Państwa – szkoda że nić nie wspomniał o dyrektorze który był na jego miejscu jak on udawał posła

Ale Dudzie to przysrywał że zajmuje etat. Ciekawe,czy teraz basenowego będą prosić na otwarcie byle czego. 🙂
W powiecie załamanie. Niech jeszcze tak PIS wygra wybory i będzie rządził to wywrócą wszystko. BRS pójdzie z partią rządząca i po staroście….

„bez szczelny”? w sensie „nieszczelny” basen tak?

Czy tylko ja mam wrażenie, że im wyżej ktoś zaszedł, tym bardziej jest znienawidzony?

bo niestety, ale w naszym kraju im ktoś wyżej zajdzie tym sie robi większym burakiem

Nie zawsze, ale to moje prywatne zdanie. W sumie z Kulczyka tvn prawie świętego zrobił.

BSRowi to się grunt nie pali, bo maja i tak swojego prezydenta Pabianic, a to jest mocna rzecz i zabezpiecza to srodowisko w miejskich jednostkach i spolkach. Pali sie grunt Platformie, bo juz teraz nie beda mieli jak mamic Mackiewicza, ze coś tam załatwić w ministerstwie dla miasta moga, bo sa teraz słabi, nic nie moga, a po wyborach to w ogole koniec mitu o poteznej pabianickiej Platformie ze znajomosciami w rzadzie. Tylko patrzec, a posypia sie kolesie z PO w na cieplych stołeczkach w mieście, a potem moze i powiat. Prezes Rafał i naczelnika po politologii powinni szukac nowej… Czytaj więcej »