Strona główna Dzieje się Sport Biegacze z sukcesami na mitingu lekkoatletycznym

Biegacze z sukcesami na mitingu lekkoatletycznym

0

Podopieczni UKS-u Azymutu Pabianice w miniony weekend wzięli udział w ogólnopolskiej imprezie, która odbyła się w hali RKS-u Łódź i pokazali tam swoje możliwości.

W mitingu wystartowało 440 zawodników z całego kraju, w tym 13 biegaczy Azymutu. Świetnie zaprezentowała się biegająca swój drugi sezon Ewelina Koziara. Była ona najlepsza wśród juniorek i seniorek w biegu na 60 metrów. Co więcej, ustanowiła także swój nowy rekord życiowy na tym dystansie, który teraz wynosi 8,05 sekundy.

Ze znakomitej strony pokazał się także trzynastoletni Kacper Kurowski, dla którego był to debiut w oficjalnych zawodach w biegu na 1000 metrów. Kacper narzucił bardzo szybkie tempo i wygrał swoją serię z czasem 3:06,75, wyprzedzając kolejnego biegacza o ponad 30 sekund. Niestety, ze względu na to, że nadepnął na linię, sędziowie go zdyskwalifikowali. Gdyby tak się nie stało, to uzyskany przez Kacpra czas dałby mu pierwsze miejsce w tabelach ogólnopolskich w kategorii dla zawodników poniżej czternastego roku życia.

fot. UKS Azymut Pabianice
REKLAMA
Poprzedni artykułZadawała konkubentowi ciosy w głowę i w klatkę piersiową. Od tragedii było o krok
Następny artykułRodzinny turniej badmintona z nutką rywalizacji
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments