Strona główna Na sygnale Wypadki Karambol przy krańcówce

Karambol przy krańcówce

8

Cztery samochody zderzyły się na skrzyżowaniu ulicy Waltera Jankego z Myśliwską i 20 Stycznia. Jedna osoba jest ranna.

Ranna jest jest 47-letnia kobieta kierująca Mercedesem. To pabianiczanka. Ma poważny uraz klatki piersiowej. Lekarze zbadają też dziecko, które jechało w samochodzie marki Kia. Pozostali uczestnicy wypadku nie zgłosili potrzeby interwencji medyków.

Około godziny 14:15 dostawcze Iveco na łódzkiej rejestracji nie zatrzymało się „na stopie” i wjechało na skrzyżowanie. W bok „dostawczaka” uderzył Mercedes A-Klasy. Uderzenie było tak silne, że Iveco przechyliło się i upadło na jadący ulicą Myśliwską od strony Bricomarche samochód marki Kia, lekko ucierpiało także jadące za nim Audi. Mercedes ma rozbity cały przód, w samochodzie wystrzeliły poduszki powietrzne.

Skrzyżowanie jest zamknięte. Na miejscu są karetka pogotowia, dwa wozy straży pożarnej oraz kilka radiowozów policji. Wezwany został także technik policyjny.

REKLAMA
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

tam trzeba światła zrobić albo rondo!

Rondo !!!

Albo zabrać niepełnosprawnym ślepym debilom prawo jazdy… Tam się nie da nie zauważyć tych stopów…

Po co rondo poco światła?
Wystarczy z wszystkich czterech stron zerwać nawierzchnię i wybrukować nierówno kocimi łbami na 20m będą zwalniać i uważać.
Z każdej strony droga zachęca by popier….lać i to są skutki tego za ładne drogi. Zamiast patrzeć na znaki patrzą na prędkościomierz 🙂

A po co brukować – już od paru lat postuluję na tym skrzyżowaniu wilcze doły.

za każdym razem jak widzę A-Klasę po stłuczce, zastanawiam się z czego mercedes zrobił te „auta”… ze zdrowej kupy czy może jednak ze stolca po ciężkim weekendzie?

jechał ktoś tam po tych progach na ulicy ??? jeśli tak to pytanie jest czy kierowca mógł tam zapierd…. ??? a takie tezy stawiają na innym portalu

postawmy tam 10 donic z kwiatkami, bo przecież one są ważniejsze niż sygnalizacja świetlna lub rondo na jednym z niebezpieczniejszych skrzyżowań w mieście