Strona główna Dzieje się Rozrywka A gdyby Beatlesi nie istnieli? (KONKURS)

A gdyby Beatlesi nie istnieli? (KONKURS)

0

Piosenki Beatlesów znają wszyscy. A co by się stało, jakby okazało się, że nikt poza Tobą ich nie zna? Wygraj bilet do kina Tomi w naszym konkursie i poczuj się jak bohater filmu „Yesterday”.

Laureat Oscara Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”) łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej komedii wytwórni Working Title („Les Misérables. Nędznicy”, seria „Bridget Jones”).

W rolach głównych: Lily James („Mamma Mia! Here We Go Again”, „Baby Driver”), Himesha Patela oraz Kate McKinnon. Młody mężczyzna budzi się w świecie, gdzie nikt oprócz niego nie zna piosenek Beatlesów.

Obejrzyj zwiastun filmu „Yesterday”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Yesterday – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 25 lipca (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Wymień nazwiska dwóch dowolnych członków zespołu The Beatles.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Ewa Kleina, Kasia Staryk, Przemek Jajeśniak, Milena Grzybowska oraz Ewa Fuks. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

 

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi
REKLAMA
Poprzedni artykułNajlepsze kosmetyki po keratynowym prostowaniu
Następny artykułSekrety pizzy na szklanym ekranie. Zdradzi je mistrz z Pabianic
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments