Strona główna Aktualności Komunikacja 5 firm chce budować drogę Dobroń – Ldzań

5 firm chce budować drogę Dobroń – Ldzań

7

Na początku tygodnia otwarte zostały koperty z ofertami od firm, które stanęły do przetargu na budowę drogi. 

Chodzi o 2-kilometrowy odcinek od trasy należący do Starostwa Powiatowego w Pabianicach od skrzyżowania w Dobroniu do skrzyżowania w Mogilnie Dużym.
Do przetargu stanęło 5 firm. Bezpośrednio przed otwarciem ofert wiceprzewodnicząca komisji przetargowej poinformowała, że na sfinansowanie zamówienia zarząd powiatu zamierza przeznaczyć kwotę 2 759 618,49 złotych.

Najniższą ofertę zaproponowała firma Zakład Remontowo Drogowy Barbara Wiśniewska z ceną 2 182 214,27 złotych. W kwocie poniżej 2,5 mln złotych zmieściło się jeszcze Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o. o. – 2 462 324,64 złotych. W przetargu stanęły jeszcze STRABAG Sp. z o. o. (2 726 080,86 zł), „WŁODAN” Andrzej Włodarczyk Spółka Jawna (2 527 035,00 zł) oraz P.U.H. „DOMAX” Arkadiusz Mika (2 500 528,06 zł).

Po podpisaniu umowy wybrana firma będzie miała 200 dni na realizację zamówienia. Oznacza to, że droga będzie gotowa za około 8 miesięcy.

Jak poinformowała na rzecznik starostwa powiatowego, w czwartek 23 lutego na drodze Dobroń Ldzań przeprowadzono naprawy cząstkowe nawierzchni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Rownolegle odbył sie przetarg na nadzór tej inwestycji.

Po przejechaniu ta droga zawieszenie mojego auta wymaga naprawy generalnej a nie czastkowej . . .

WIŚNIEWSKA TO PRZYPADKIEM NIE ROBIŁA UL PRÓŻNEJ

Normalnie kino !!! 23 lutego zasypali dziury ,a następnego dnia to samo ,ludzie tą drogą na Ldzań nieda się jechać!

wisniewska juz pokazala jak sie robi drogi i ulice,

Zachęcam do wypełnienia krótkiej ankiety, w której można wyrazić swoją opinię na temat 500+. Pytania są proste i zwięzłe 😉
Z góry dziękuję za pomoc

goo.gl/vEjIXz

Zachęcam do wypełnienia krótkiej ankiety, w której można wyrazić swoją opinię m. in. na temat 500+. Pytania są proste i zwięzłe 😉
Z góry dziękuję za pomoc

goo.gl/vEjIXz