Strona główna Aktualności Życzenia i śmigusówki od ZWiK-u

Życzenia i śmigusówki od ZWiK-u

4

We wtorek i środę pracownicy ZWiK Sp. z.o.o. rozdadzą mieszkańcom Pabianic kolorowe śmigusówki. Odwiedzą m.in. nasze podstawówki.

We wtorek zostaną one rozdane przed szkołami: SP1 (godz. 11.30), SP 17 (godz. 12.30) oraz SP 14 (godz. 13). W środę na świąteczne prezenty będą mogli liczyć mieszkańcy Pabianic, którzy o godz. 14.00 będą w okolicy ratusza.

– Z okazji zbliżających się świąt życzymy mieszkańcom Pabianic dużo spokoju, zdrowia, rodzinnej atmosfery, miłości oraz mokrego śmigusa dyngusa – życzą Rafał Kunka, Joanna Fuks oraz Robert Janus ze ZWiK w Pabianicach.

REKLAMA
Poprzedni artykułKoszą trawniki a nie portfele
Następny artykułPetunie „wyrosły” na krańcówce
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

czyli żenada na koszt obywatela

To tak na osłodę podwyżek.

Masakra … !!!! Co to ku…. jest ??? Najpierw cenę wody i ścieków podnosicie, żeby sobie jaja z ludzi robić i takie gó… rozdawać !!!

co to za śmingus jak wszystkie zdroje pozakręcane i wiadra nie ma gdzie napełnić do wojen międzyblokowych!!! A tymi jajeczkami to co ja mam niby zrobić? chodzi tylko o odlanie porcji płatnej wody do rozlania i latanie pińćdziesiąt razy do kranu? nic dziwnego że tradycja wojen wodnych zanika, bo sie nikomu dymać do kranu nie chce co dwa strzały! i jeszcze puste rozdają te wydmuszki żeby rodzic za własne nalał bo przecież dziecku nie odmówi jak ze szkoły przytaszczy! (te jajeczka to majom jakomś homologacje że nie z chin i mi dzieciaka nie struje jak zeżre?)