Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Zostań zawodowcem w… przeciąganiu liny

Zostań zawodowcem w… przeciąganiu liny

5
Właściciele klubu fitness i szkoły tańca Strefa Ruchu rozwijają się. I to dosłownie. Tym razem klub z ul. Warszawskiej otrzymał od Polskiego Związku Przeciągania Liny licencję klubową. Oznacza to, że można w nim legalnie przygotowywać się do zawodów.

Każda osoba, która wyrazi taką chęć, będzie miała możliwość uzyskania indywidualnej licencji zawodnika wyczynowego PZPL ważnej do dnia 31.12.2021 roku. Wystarczy wypełnić wniosek i uiścić opłatę członkowską w kwocie 35 złotych.

Zawodnicy będą mogli zgłaszać się do zawodów, które regularnie organizuje PZPL – mówi Ewa Chylińska ze Strefy Ruchu. – Klub na maj szykuje rodzinny turniej przeciągania liny.

Z związku z pozyskaniem licencji w klubie przy ul. Warszawskiej będą odbywać się zajęcia poprawiające siłę i kondycję zawodników. Harmonogram dostępny będzie na stronie Strefy Ruchu.

– Ruszamy w sobotę bądź niedzielę – zapowiada właścicielka.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Fajnie! Trzymam kciuki i mam madzieje ze milicja nie bedzie utrudniala z sanepidem funkcjonowania.

Myślę, że służby w Pabianicach są wporzo. Fabryka na Rocha hula, aż dym się w kominie nie mieści. Ostatnio, jak podjechałam, to miejsca na parkingu brak, a do przyrządów kolejka w środku. Także chyba nie jest u nas tak źle. Otwierajcie resztę.

brawo za pomysłowość 🙂

A po treningu licencjonowani zawodnicy mogą się zatrudnić się jako tester żywności w restauracji.

Last edited 2 lat temu by Szept Odbytu

I super tak trzymać. Nie to co dziadostwo w echo. Kase biora, a nie czynne. Spółka ma luzik bo mimo covidu kasa z konta pobierana i oni nic nie tracą, tracą tylko członkowie bo nie maja możliwości ćwiczenia. PARANOJA