Strona główna Na sygnale Kryminalne Zobacz jak rozbijali bejsbolami Audi

Zobacz jak rozbijali bejsbolami Audi

3

Kamera zamontowana na ul. Piotra Skargi zarejestrowała wczorajszy wypadek i niszczenie Audi bejsbolami przez zamaskowanych napastników. 

Przypomnijmy, że o zdarzeniu, które wydarzyło się wczoraj na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Piotr Skargi pisaliśmy TUTAJ. Po godzinie 20.00 biały pojazd jadący ulicą 20 Stycznia zajechał drogę jadącemu ulicą Piotra Skargi od Nawrockiego pojazdowi marki Audi. Po chwili w tył Audi uderzył inny pojazd, a Audi wjechało na skrzyżowanie ignorując znak stop i zderzyło się z zielonym Matizem.

Po zderzeniu z Audi, które zatrzymało się na chodniku, wybiegło dwóch mężczyzn i zaczęło uciekać ulicą Piotra Skargi. W pościg za nimi ruszyli zamaskowani napastnicy wyposażeni w bejsbole, którzy wybiegli z kilku samochodów. Po nieudanej pogoni napastnicy wrócili i skupili się na niszczeniu srebrnego Audi m.in. wybijając wszystkie szyby w pojeździe. Chwilę później wsiedli w cztery samochody i ruszyli w kierunku, w którym uciekli pasażer i kierowca Audi.

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bandyty demolujo zachodnie wozy. Jak ma byc dobrze w tym kraju?! Skandal

kibolstwo się pleni a prokuratura sie leni

Pani Jóźwiakowa bierz się pani do roboty i łapaj kibolów i innych bandzieorów ,za co pani płacą podatnicy tę prokuratorską pensyjkę ? -Podatnik