Strona główna Na sygnale Kryminalne Rozbili Audi bejsbolami

Rozbili Audi bejsbolami

9

Zamaskowani mężczyźni ścigali srebrne Audi ulicami Pabianic. Kierowca Audi zderzył się z Daewoo Matizem na skrzyżowaniu 3-go Maja i Piotr Skargi. Wtedy napastnicy rozbili samochód kijami bejsbolowymi.

Do zdarzenia doszło po godz. 20.00. Na miejsce przyjechały 4 radiowozy i karetka pogotowia. Audi ma wybite wszystkie szyby. Jak twierdził jeden ze świadków zdarzenia, napastnicy próbowali wyciągnąć kierowcę Audi. Nieoficjalnie wiemy, że osobom jadącym Audi nic się nie stało. Ucierpiała tylko kobieta z Matiza.

Audi jechało ulicą Piotra Skargi od Nawrockiego, kierowca (policja ustala kto był kierującym) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Warszawskiej Matizowi. – Właścicielka Audi auta nie złożyła zawiadomienia w sprawie uszkodzenia samochodu. Zajmujemy się tylko sprawą zdarzenia drogowego – tłumaczy kom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice.

 

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

…”śledztwo umorzono”… i dalej łapiemy rowerzystów dla statystyk! policja…

Za dużo GTA 😉

Patologia, w tym mieście rośnie banda kretynów :/

pojebało tych ludzi za dużo dopalaczy !!! mam nadzieję że kierowca audi odwdzięczy się tym samym kibolom tylko u nich w domu !!!! sprawiedliwość musi być !!!

nienormalna? jak można nie złożyć doniesienia na mentów,co rozbili jej samochód przez co o mało sama też nie straciła życia?? co to za pobłażanie takiemu naćpanemu robactwu

KIBICOWSKIE ZYCIE !! LIFE IS BRUTAL !!

The game is the game

Ciebie miał na sumieniu

Jeżeli policja prowadzi tylko czynnosci związane z kolizją to są to jaja na maxa, Brak słów. Wypiszą jeden mandat i z głowy. To nawet nie parodia. Co tu się dzieje? Co to za cyrk? Czy oni są ślepi czy niedorozwinięci? Kabaret.