Strona główna Aktualności Znów będą znakować rowery. Tym razem w Święto Wody

Znów będą znakować rowery. Tym razem w Święto Wody

1
Strażnicy po raz kolejny zdecydowali się na znakowanie rowerów pabianiczan. To dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu tą akcją.

To już kolejna szansa, aby poprzez naniesienie indywidualnego numeru na rower ograniczyć możliwość jego kradzieży. Numer zostaje wygrawerowany na ramie. Jest on wprowadzony do systemu informatycznego wraz z fabrycznymi numerami jednośladu i danymi rejestrującego. Specjalne nalepki naklejone na rower informują, iż jest on oznakowany przez straż miejską. Taka metoda z pewnością zniechęca potencjalnego złodzieja przed kradzieżą z uwagi na potencjalne trudności w „upłynnieniu” tego roweru.

Akcja znakowania odbędzie się 10 września 2022 r w godz. 9:00 – 12:00 na terenie Stacji Uzdatniania Wody „Zagajnikowa” przy ul. 15 Pułku Piechoty Wilków 12 podczas obchodów „Święta Wody”. Trzeba mieć przy sobie dokument tożsamości i ewentualnie dowód zakupu roweru.

Na znakowanie trzeba się jednak zapisać telefonicznie u dyżurnego Straży Miejskiej pod numerem telefonu (42) 22-54-660 lub 986 celem uzgodnienia godziny znakowania.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To durna robota. W łodzi z kilku tysięcy rowerów miejskich zostało 150 sztuk reszta zniknęła. A tak były zabezpieczone.