Strona główna Dzieje się Znamy gwiazdy Dni Pabianic 2022

Znamy gwiazdy Dni Pabianic 2022

46
Tegoroczne Dni Pabianic odbędą się 3 września. Wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

To kolejny rok kiedy święto miasta zorganizowane zostanie we wrześniu. Wcześniej mieszkańcy bawili się w maju bądź czerwcu.

Warto jednak zaznaczyć, że lista wykonawców, którzy przyjadą do Pabianic robi wrażenie. Wystąpi u nas Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni oraz Smolik&Kev Fox.

Impreza podobnie jak w roku ubiegłym odbędzie się na polu golfowym przy ul. Grobelnej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
46 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie umiem powiedzieć czemu ale tak jest.

Imprezy plenerowe zdecydowanie bardziej podchodzimy mi na włókniarzu, niż na terenach A&A / tkalni. Tamtejszy klimat jakiś taki bardziej swojski Pabianicki był.

Też tak uważam. Murawa stadionu i klimacik dużo lepszy na włókniarzu.

Masz rację, jednak trzeba przyznać że muzyka zapowiada się super!

Masz rację, jednak trzeba przyznać, że super.

Last edited 9 miesięcy temu by Plastermiodu

znów miejsce dla wybrańców ze względu na sztuczne ograniczenia ilości miejsc…. jedyna nadzieja to zasłyszeć koncert stojąc w wahadłowym korku….

Niczego innego nie można się było spodziewać po twoim komentarzu, płaczku. Pod każdym artykułem to samo.

a jak mam pisać inaczej? wreszcie muzyka na poziomie, ale miejsce kijowe. jestem mieszkańcem i jak każdy inny powinienem móc wejść pouczestniczyć. A tu zaraz wymyślą jakieś przepisy ppoż że max 500 osób, albo przyjdzie pandemia i spadnie do 200. po prostu teren prywatny z ograniczoną przestrzenią i swobodą. Miejsce zupełnie nie odpowiednie dla tej imprezy. Spokojnie zdążyli by np. na strzelnicy ławki w amfiteatrze zrobić i przygotować teren, lub na włókniarzu, czy busince.

O ile się odbędzie bo szpitale juz zaczynają zamykać z powodu malpiej ospy . Kolejne zamknięcie puka do drzwi .

Przestań pić. Albo ćpać.

Te dni Pabianic,są coraz gorsze i skromniejsze,kiedyś to były i można było ich tak nazwać, proponuję najlepiej zrobić w grudniu i tak najlepiej 24 żebyśmy już wszyscy jako Pabianiczanie połamali się opłatkiem ,zaśpiewali kolędy i na koniec zrobić pasterkę i tak najlepiej na tym polu golfowym

Dlaczego gorsze i dlaczego skromniejsze?

Biedne te Pabianice – te gwiazdeczki wezmą jakieś 70tyś łącznie + 30 tyś scena. 100tyś na taką imprezę to BIDA Z NĘDZĄ!!!

Wyprowadź się i przestań bredzić.

Zostań włodarzem miasta i zrób bogatsze

Muzycy najwyższego formatu. Nie mogę się doczekać.

Znów w kółko komentarze tych samych przegrywów. Każdy pisze po kilka. A tymczasem artyści największego formatu. Dobrze będzie posłuchać.

Zobaczyłam artykuł pomyślałam WOW..to są artyści o których muzyce nie zapomnij się w ciągu kilku lat…ale Pabianiczanie wolą najwyraźniej disco polo, bo jak widać nie są zadowoleni.

Niestety masz rację. Smutne to.

Wreszcie coś wartościowego.

IMG-20220604-WA0043.jpg

Jakie gwiazdy na scenie taki same w m

Podobno będzie Seba z Radomia

Brakuje mi tylko Kaśki Sochackiej i byłabym wniebowizięta ❤️❤️❤️🥰😍😍😍🥰🤩🤩🤩

Te dni we wrześniu to jakaś paranoja, wieczory już chłodne.A w czerwcu legancko było.Ale po co ułatwiać mieszkańcom życie identycznie jak z remontami.

Od poniedziałku zamykają szpitale z powodu malpiej ospy i świerzba więc dni Pabianic raczej się nie odbędą pewnie. A ciemnota kupi zapowiedzi ministra śmierci i uwiezy w kolejne kłamstwa naszego państwa bo umowa z w… obowiązuje inaczej kasa do prywatnej kieszeni nie trafi .

Z kim ta umowa?

A o zamknięciu rozmawiał personel na pogotowiu . W PCM .

Szok, szok pierwszy raz pójdę na koncert z okazji dni Pabianic, dzięki jest moc

Szkoda że miasto nie potrafi samodzielnie zorganizować imprezy są miejsca należące do miasta i tam powinny odbywać się imprezy a nie kolesiostwo i prywaciarze już jedną ulice Lipową oddali prywaciarzowi co teraz pójdzie.Jaki gospodarz takie imprezy

Najlepsze imprezy to na „strzelnicy” byly

Teren włókniarza byłby udostępniony za darmo . A&A zgarnia pewnie niezłą kasiore.

EXTRA !! Tkalnia jak co roku stanęła na wysokości zadania 😀

Już nie mogę się doczekać! W tamtym roku bawiliśmy się świetnie, a z tego co widzę w tym będzie jeszcze lepiej. Czekam z niecierpliwością 🙂

Gwiazdy na poziomie. Brawo!
O taką jakość w zabawach plenerowych mi chodzi. Cieszę się, że moje Miasto ma dobry gust.

Ja nie uważam, że Dni Pabianic są coraz gorsze – wręcz przeciwnie. W zeszłym roku organizacja była pierwsza klasa z pomocą Tkalni, więc wierzę że w tym roku będzie tak samo.

Z tego co widzę szykuje się naprawdę fajna impreza. Dni Pabianic w tamtym roku były wyjątkowo udane i mam nadzieję że i tym razem będzie tak samo albo i lepiej 🙂

Jak dla mnie bomba. Świetni artyści, świetne miejsce. Na pewno będzie super

Coś czuję, że szykuję się świetna impreza. U mnie dzieciaki w tamtym roku były zachwycone bo i dla najmłodszych była cała masa atrakcji 🙂

Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać. Jeździmy praktycznie na każdą taką imprezę w okolicach, ale w Pabianicach zdecydowanie jest zawsze najlepiej!

Takie imprezy plenerowe lubię najbardziej i już tylko czekam na wrzesień. Na 100% będę się dobrze bawić, mam nadzieję, że będzie równie dobrze jak w tamtym roku.

Ja to się już doczekać nie mogę 🙂 W zeszłym roku organizacja Dni Pabianic przy Tkalni była na wysokim poziomie, więc pewnie i w tym tak będzie 😀

Poprzednie dni Pabianic bardzo mi się podobały. Zdecydowanie nie dało się nudzić. Mam nadzieję że i tym razem tak będzie, już nie mogę się doczekać.

Szczerze mówiąc z całą rodziną czekamy z niecierpliwością na tą imprezę. W tamtym roku dzieciaki były zachwycone. Mamy nadzieję że w tym roku będzie tak samo dobrze.

Szykuje się naprawdę fajna zabawa. Liczę na świetne koncerty!

Może w parku wolności