Strona główna Na sygnale Kryminalne Policja zatrzymała 7 mężczyzn. Mają na koncie liczne przestępstwa

Policja zatrzymała 7 mężczyzn. Mają na koncie liczne przestępstwa

18
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi m.in. na terenie Pabianic zatrzymali 7 mężczyzn powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców. Zarzuca się im rozboje, kradzieże i kradzieże z włamaniem do fabryk i magazynów z nielegalnymi papierosami oraz komponentami do ich produkcji.

Na podstawie wydanych przez prokuraturę postanowień do zatrzymań doszło na terenie Łodzi, Pabianic i woj. mazowieckiego. W akcji brali udział funkcjonariusze z oddziału kontrterrorystów.

Grupy policjantów dotarły jednocześnie pod kilkanaście wytypowanych adresów. Do policyjnego aresztu trafili zaskoczenie pseudokibice w wieku od 28 do 41 lat. Podczas przeszukań kryminalni zabezpieczyli m.in. paralizator, zagłuszarki sygnału GPS, maczetę i pojemniki z gazem pieprzowym.

Po przedstawieniu zarzutów, za które grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności, prokurator wystąpił do sądu z wnioskami o tymczasowe aresztowania. 6 z nich podejrzanych jest o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Piżamka jak u dzidzi. Pewnie kochany wnusio od babci dostał. Powinna być w karne ku.asy bo ku.as ją nosi

Jaka ładna piżamka xD

Ale tatuaż z Darthem Maulem na łydzie elegancki.

No można rzec że kolo gotowy pod celę jako dzidzia haha. Jaki dzwon..koledzy pewnie będą dumni jak funfel się nosi..

Piżamka u dzidzi i Świnka Peppa w tle 😀

Hmmmm, powinno być też dodane, że są pseudopolitykami, pseudopiżamkowcami, pseudospidermenami, pseudoludzmi i może jeszcze dodać pseudotatuażystami.

książka ze Świnką Pepą leży na Ławie , gość śpi w śpiochach, a w ciągu dnia nawala się z kibolami . Ciekawe zjawisko

Jak się zastanowić, to wcale nie jest dziwne. Na stadionie krzyczą przyśpiewki dla przedszkolaków. Albo się rozbierają, albo ubierają szalik (wiązać nie potrafią), albo jedno i drugie. Poza stadionem bawią się w berka z właścicielami innych szalików. Każdy ma kolekcję zabawek i nalepek.

Ciekawe zjawisko to który znajomy milicjantów miał ten magazyn z nielegalnym tytoniem co go napadli

nie kolega, on sam.

Pro8l3m – Art. 256

Zawsze kończy się tak samo.

PRO8L3M – Art. 258

Policja już poinformowała, że te osoby to są pseudokibice Łódzkiego Klubu Sportowego, czyli ŁKS-u. Opisała to pewna ogólnopolska „Gazeta”.

To nie jest możliwe . Kurła. Gościu jest zajeb..tym ojcem i nierobem. Pepa na stoliku dzieci śpìą .R..ha laski a żona myśli że ją kocha. I taki biznesmen. Ale panie w tych czasach je..ą sie na każdy sposób . Aby kasa była . Wiadomo za pieniadze kupisz wszystko. Nawet szwagierke która ma kase i sie wozi ale szuka coś.

Nie ma to jak wszystkich sądzić swoją miarą nie znając człowieka

Czy da się ten komentarz odzobaczyć?

Dziecko będzie dumne z tatusia…
A pidżamka słodziaśna, taka akurat pod cele.

Haha śmieć bandyta w jakiej uroczej piżamce xD