Strona główna Aktualności Zmiany dla kierowców. W drodze na Retkinię

Zmiany dla kierowców. W drodze na Retkinię

2
Zdjęcie ilustracyjne.
Kierowców, którzy jeżdżą z Pabianic do Łodzi przez Retkinię czeka na trasie zmiana organizacji ruchu. Przewidziano ją od najbliższego wtorku (2 czerwca).

Chodzi o ul. Sanitariuszek – jej fragment o długości około 300 metrów, między przejazdem kolejowym i skrzyżowaniem z ul. Maratońską (na wysokości Biwakowej), zostanie zamknięty. Jest to związane z postępem prac na pierwszym odcinku drogi ekspresowej S14.

– Aby umożliwić przejazd, po zachodniej stronie ulicy zostanie wybudowany by-pass. Jednocześnie zamknięty będzie obecny wylot ul. Biwakowej w ul. Sanitariuszek i zostanie ona włączona do powstającego by-passa – informuje Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Nowa organizacja ruchu ma obowiązywać do końca roku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Moze jakas mapka albo plany ?

Czy można prosić redaktora o dokładniejszą informację?
Chodzi o odcinek pomiędzy Maratońską, a Biwakową? A ten dodatkowy pas nie jest czasem już budowany, ale po stronie wschodniej? I czy będzie po nim przejazd w obie strony, czy wahadło? Bardzo dużo osób z Pabianic jeździ tamtędy codziennie, więc miło by było dowiedzieć się o zmianach z pabianickiego portalu.