Strona główna Aktualności Z miasta Jednego dyrektora mniej?

Jednego dyrektora mniej?

13
Zbigniew Skowroński - dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej

Połączenie Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Zarządu Dróg i Zieleni Miejskiej rozważa prezydent Grzegorz Mackiewicz.

– Zdaniem prezydenta konieczna jest reorganizacja Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej. Rozważane jest połączenie z Zarządem Dróg i Zieleni Miejskiej. Decyzje zapadną do końca roku – mówi rzecznik prezydenta, Aneta Klimek.

Taka reorganizacja przyniosłaby spore oszczędności. Dyrektor Skowroński w ubiegłym roku zarobił ponad 102 tys. złotych.

Z końcem czerwca nastąpi natomiast rozwiązanie umowy o pracę z dotychczasowym dyrektorem ZGM – Zbigniewem Skowrońskim. Prezydent Grzegorz Mackiewicz nie przychylił się do wniosku o przesunięcie terminu wypowiedzenia o miesiąc, z końca czerwca na koniec lipca.

– Zbigniew Skowroński został zobowiązany do wykorzystania maksimum urlopu wypoczynkowego w okresie wypowiedzenia. Do czasu podjęcia dalszych decyzji dotyczących prowadzenia ZGM pełniącą obowiązki dyrektora pozostanie Magdalena Bryndziak – informuje rzecznik.

Sprawdź ile zarabiają pabianiccy dyrektorzy.

REKLAMA
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

dołączmy do tego ZWiK i wrócimy do ZGKiM , które kiedyś rozbito na kilka podmiotów …

i znów będzie burdel….

i ZEC

i MZK!

No i brawo prezydencie Mackiewicz! Czas zrobić też porządek z resztą prezesów, dyrektorów, kierowników w większości z nadania KC PO!!!! Niech wiatr odnowy powieje i w Pabianicach! Już czas najwyższy!

pomysł pomyłka. w chwili obecnej zakłady pełnią odrębne role. Realizują swoje zadania. wyszczególnione działy zajmują się konkretnie sprawami swoich zakładów (np księgowość, bok, itd.), na pewno mają jakiś plan rozwoju itd. Poprzednio kiedy były jednym zakładem rozłączono je i był chaos , reorganizacja, tworzenie nowych stanowisk pracy i zatrudnienie nowych osób na te miejsca itd. Prezesów mi nie żal ;p . teraz po połączeniu – po co by były dwa działy księgowości, kadr, sekretariaty, boki, połączenie wprowadzi totalny chaos organizacyjny….

A ja się pytam co ze stołkiem p.Ciebiady ? Bo o efektach nic nie słyszę, może p.Antoni Hodak nam napisze co takiego zrobił dotychczas CieBieduś 🙂 Bo PIS leci po całości …odsłuchałam Wasze posiedzenie rady miejskiej sprzed niedawnego czasu na którym mieliście odwołac panów Szczesia i Feliksińskiego, gdyż pobierają pensję z miasta i są w RM, a wszyscy wiemy,że tak byc nie może… było pismo od pani wojewody czy jakoś tak (przepraszam, ale nie jestem zaangażowana w świat polityczny na skalę poza miasto-interesuję się głównie miastem w którym mieszkam) , lecz PIS był przeciwko … a to jest podobna sytuacja… Czytaj więcej »

Krzysztof Ciebiada od początku zatrudnienia w ZEC zaangażował się w projekt geotermii dla Pabianic. Już po kilku tygodniach ściągnął do Pabianic wybitnych naukowców, którzy potwierdzili, że geotermia w Pabianicach to realna perspektywa i szansa dla miasta, a nie jakieś science fiction jak wmawiali pabianiczanom przeciwnicy PiS. Teraz pozostaje kwestia wyboru, w jaki sposób podejść do wykorzystania źródeł geotermalnych – bardziej z wykorzystaniem kapitału prywatnego czy bardziej bazując na samorządach Pabianic i ościennych gmin. Odnośnie sprawy radnych Sławomira Szczesio i Tadeusza Feliksińskiego to sprawa jest typowo polityczna. Platforma Obywatelska nie może się do dziś pogodzić z tym, że przegrała wybory i… Czytaj więcej »

Panie radny – dobrze pan wie, że posada dla Ciebiady sztucznie stworzona i facet może sobie zapraszać super fachowców i tak nic z tego nie będzie, dorabiacie filozofię do niezbyt zręcznej sytuacji – pan C w kampanii krytykował przerost zatrudnienia a potem …. wszyscy widzieli 🙁 Wielu ludzi , którzy głosowali na niego czuje się oszukanych ( ja również, więc proszę mi nie zarzucać niechęci do PIS ) … Dziwne tylko,że radni ( a oni są w tej układance najważniejsi ) – godzą się na to… Może lepiej, aby uzupełnił wykształcenie ( bo to, które posiada jest w dzisiejszych czasach… Czytaj więcej »

Żenada to Twoja wypowiedź, popatrz uważnie co Ci ludzie robią dla miasta a później komentuj!!

A może dostałeś zlecenie jako hejter wiadomej p…..??? Po co piszesz te głupoty jaką pensje z miasta pobierają ? Pan Feliksiński pełnił funkcję społecznie, a Pan Szczesio wykazał wynagrodzenie, jakie otrzymał z PTTK. możesz sobie sprawdzić w jego oświadczeniu. Biedny taki jakiś jesteś i mało kumaty.

HALO HALO. Proszę sie nie podszywać pode mnie. Nick „x’ jest tylko mój 🙂

Nie obrażaj tych Panów porównując ich społeczne zaangażowanie dla mieszkańców miasta z działaniami w wykonaniu Roszaka. skoro interesuje cię miasto w którym mieszkasz.
A tak na marginesie: w przypadku przyznania się do winy można liczyć na niższy wymiar kary. Buźka .