Strona główna Dzieje się Rozrywka Zespół z Pabianic w finale telewizyjnego programu

Zespół z Pabianic w finale telewizyjnego programu

14
Konkurencja była duża, ale poradzili sobie z nią znakomicie. Czterech muzyków tworzących zespół „Crazy” dostało się do finału telewizyjnego programu „Disco Band Weselny Show”. Czy uda im się podbić branżę disco polo?

Grupa powstała niemal dwadzieścia lat temu, a założyli ją dwaj pabianiczanie – Tomasz Stachurski (instrumenty klawiszowe) i Paweł Konrad (perkusja). W jej skład wchodzą również Artur Iwańczyk (saksofon i wokal) oraz Emil Paszta (gitara).

„Crazy” gra na weselach, w różnych powiatach naszego województwa i na innych, rozmaitych imprezach, np. zabawach sylwestrowych. Jakiś czas temu postanowili spróbować pokazać się szerszej publiczności. W jednym z programów muzycznych mogli ich zobaczyli widzowie Polo TV.

– Zgłosiliśmy się do „Disco Band Weselny Show”. Decyzja była zupełnie spontaniczna – opowiada Tomasz Stachurski, który na co dzień pracuje jako kierowca w pabianickim MZK. – Na początek wysłaliśmy swoje nagranie. O ile wiemy, wszystkich nadeszło kilka tysięcy… Tym bardziej ucieszyliśmy się, gdy okazało się, że zakwalifikowano nas do castingu.

Ten zakończył się sukcesem. Również później, przez wszystkie odcinki, w trakcie których z programu odpadały kolejne zespoły, nasz szedł jak burza, zbierając pochlebne opinie jury. A zasiadali w nim: Sławomir Świerzyński (Bayer Full), Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi), Jakub Urbański (Playboys) i Norbert Bieńkowski (prezenter radia VOX FM). Szczególnie ważne, jak przyznają członkowie „Crazy”, było dla nich zdanie tego pierwszego.

– Śpiewaliśmy i graliśmy znane piosenki innych wykonawców, ale mogliśmy dodawać do tych utworów również coś od siebie. A ponieważ to telewizja, musiało też być show – wyjaśnia pan Tomasz.

W półfinale znalazło się dziewięć zespołów, a „kawałek” do wykonania stanowił niespodziankę. Do ostatecznej walki o zwycięstwo jurorzy zakwalifikowali trzy, wśród nich właśnie „Crazy”.

Jak zakończył się program dla zespołu z Pabianic? Można to będzie zobaczyć w najbliższy weekend (zarówno w sobotę, jak i w niedzielę) o godz. 17.30 na Polo TV.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratuluję, Paweł i reszta. Profesjonaliści od wielu wielu lat. Sukcesów życzę.

Dziękujemy za tak miłe słowa👍😀

No prosze, kierowca autobusu MZK! Gratulacje i trzymam kciuki.

Dziękujemy 😀

Gratulujemy, grali na naszym weselu, potrafią super imprezę poprowadzić:)

Tymbardziej dziękujemy 👍😀

Znam jednego z założycieli zespołu Pawla pracowaliśmy razem, świetny zespół zycze dalszych sukcesów chociaż tego Wam nie brakuje najlepszy zespół weselny z Pabianic

Dzięki Łukasz👍

I z Brzezin pozdrawiam

Również pozdrawiamy🖐️

A w aucie leci Antrax ];->

Last edited 2 lat temu by Mihał

Jakbyście potrzebowali Panowie jakiegoś alkoholu do stolika to ja zaraz przyniosę 🙂
Uwielbiam Was słuchać 🙂

Jeszcze nie potrzebujemy ale odezwiemy się 😀

Ruska woda?