Strona główna Aktualności Zenek „porządził”. Publiczność wypełniła plac po brzegi

Zenek „porządził”. Publiczność wypełniła plac po brzegi

10
fot. UM w Konstantynowie Łódzkim
Aby przyciągnąć tłumy na Dni Konstantynowa Łódzkiego, władze tego miasta nie mogły wybrać lepiej: Zenek Martyniuk był niekwestionowanym królem sobotniej imprezy.

Na scenie wystąpiły różne, mniej i bardziej znane zespoły, wśród nich Feel, ale nie ulega wątpliwości, że właśnie przy disco polo licznie zgromadzona publiczność bawiła się wyjątkowo dobrze.

– Rzeczywiście, na Zenka Martyniuka przyszło zdecydowanie najwięcej osób. Nie wiemy dokładnie, ile, ale kiedy zaczynał się koncert, plac był wypełniony całkowicie – przyznaje Marlena Kamińska, rzecznik prasowy magistratu.

Wśród bawiących się byli nie tylko konstantynowianie i mieszkańcy pozostałych gmin w powiecie pabianickim, ale też liczni goście z innych powiatów. Na zamieszczonym przez organizatorów nagraniu z imprezy widać, że na frekwencję nie mogli narzekać. Słowem, disco polo „porządziło”, a sam Zenek po raz kolejny podbił serca publiczności. Nie tylko muzyką.

– Był bardzo otwarty na kontakt, rozdawał autografy, rozmawiał, fotografował się z fanami. Niektórzy czekali na niego z prezentami… Został z nami do końca imprezy – dodaje rzecznik.

W ocenie organizatorów to były wyjątkowo udane Dni Konstantynowa Łódzkiego. Również wśród mieszkańców pojawiły się głosy, że ta impreza, podczas której swoją drogą znakomicie dopisała pogoda, przebiła wszystkie dotychczasowe.

– Wszyscy artyści zostali przyjęci bardzo dobrze i na pozostałych koncertach także bawiło się dużo osób. W przypadku choćby zespołu Feel była to jednak młodsza publiczność niż ta na koncercie Zenka – zauważa Marlena Kamińska.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nasza duma narodowa!
Swoją drogą jaki naród, taka duma…

hehehehe, taki nasz polski Pavarotti, oczywiście nie obrażając Pavarottiego

Taki sam sprzedawczyk jak kukiz… Nie przypadkiem z małej litery…

Intelektualna elita przybyła licznie.

smutne i tyle w temacie.

Wszystko jet potrzebne: Zenek, Pavarotti, Rodowicz, Mozart. Nie oceniajcie pochopnie! Dzisiaj bawiłam się przy disko polo, a jutro idę do filharmonii. Pozdrawiam normalnych.

No trudno.

przykro mi ,że bawiłaś się przy disco polo

Mądrego dobrze poczytać…

Żal