Strona główna Aktualności Zdradzili tajemnicę!

Zdradzili tajemnicę!

0

Wielkie odliczanie trwało 5 dni. Odliczali wszyscy: instruktorzy klubu fitness i szkoły tańca Strefa Ruchu, jego właściciele i oczywiście klubowicze. Odliczali codziennie, na Facebooku, aż do dzisiaj.

Faktycznie warto było czekać. Dziś Ewa i Michał Chylińscy, właściciele i założyciele popularnej w Pabianicach Strefy Ruchu, podczas spaceru z ulicy Konstantynowskiej, przy której aktualnie mieści się ich klub fitness, ujawnili wreszcie sekret, z którym czekać już dłużej nie mogli. Słowo „aktualnie” ma tu szczególne znaczenie.

– Święta to taki piękny okres, w którym marzenia się spełniają. Mamy nadzieję, że i nasze marzenie i Wasze marzenie się spełni – mówiła podczas transmisji na żywo Ewa Chylińska, której głośne rozmyślanie o marzeniach przerwała radosnym okrzykiem strefowa ekipa.

Dokąd zawędrowali Państwo Chylińscy? Do nowej siedziby Strefy Ruchu, w której miłośnicy aktywnego i zdrowego stylu życia, ale i panującej w strefie od 8 lat niezwykłej atmosfery, będą mogli spotkać się już za kilkanaście tygodni .

– Już na przełomie lutego i marca w tym oto miejscu będziemy ćwiczyć – dodał Michał Chyliński.

Nowa siedziba Strefy Ruchu znajduje się przy ul. Warszawskiej 7/9 i liczy ponad 700 metrów kwadratowych. Co dokładnie na nich się znajdzie? Koniecznie śledźcie fanpage Strefy Ruchu, bo to własnie tu, kawałek po kawałku przekonacie się, że nigdzie nie będzie Wam lepiej, jak przy ul. Warszawskiej 7/9.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments