Strona główna Dzieje się Zdjęcie z Pabianic nominowane w prestiżowym konkursie

Zdjęcie z Pabianic nominowane w prestiżowym konkursie

13
Zdjęcie, którego autorem jest Mikołaj Zacharow, pracujący m.in. dla łódzkiej redakcji Faktu, zostało nominowane do nagrody Grand Press Photo. To najbardziej prestiżowy konkurs dla reporterów prasowych. 

Fotografia została wykonana na Starym Rynku w Pabianicach podczas wiecu wyborczego Roberta Biedronia 30 maja 2020 roku. Na zdjęciu zrobionym przy użyciu drona widać charakterystyczną szachownicę z placu na naszej starówce, na której w odstępach stoją uczestnicy wiecu. Ludzie stoją w kółkach wyrysowanych jedynie na ciemnych płytach. Takie przygotowanie placu pozwoliło organizatorom zachować zalecane odstępy. Zobacz relację z wiecu. 

TUTAJ można zagłosować na zdjęcie Mikołaja Zacharowa.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Och, och, jakie wspaniałe, jakie to mądre…. Mam nadzieję, że trafi do kategorii: „głupota nie zna granic” : ))))

zaraz po tobie

Ty już do tej kategorii trafiłeś, odkąd tylko się zacząłeś tu udzielać

: ))))) Boże, covidogłupota zatacza coraz większe kręgi. Tylko patrzeć jak konkursy zaczną robić np. kto pierwszy przyjął 6 szczypawek albo kiedy wybuchnie 127 fala covidodurnoty : )))) A tymczasem 4 maja Polskę sprzedali Brukseli i osiołki nawet nie zauważyły. Ogarną się za parę miesięcy jak zaczną bulić świeżutkie podatki….Jap.

pytanie , czy widziałeś zdjęcia konkursowe Grand Press Photo, na które można głosować ?, skąd u ciebie informacja , że konkurs jest o tematyce covidovej ?… jeśli nie to twój komentarz jest przejawem głupoty

Oczywiście, że jest przejawem głupoty. Każdy temat obojętnie jaki by nie był, ten osobnik komentuje w tematyce covidowej.

Ty na szczęście zauważyłeś. Coś się w związku z tym dla ciebie zmieniło ? Jak pisałeś, zatruwa nas ciągle 5G i chemiczne smugi z samolotów. I tak, według ciebie, koniec świata nadchodzi, który tu kilkukrotnie przepowiadałeś, więc co za różnica ?

Last edited 1 miesiąc temu by 5g warrior

Z całym szacunkiem, ale nie zachwyca w ogóle to zdjęcie.

A które Pana zachwyciło ?

Przykro mi, ale to zdjęcie wypada zwyczajnie słabo w porównaniu ze wspaniałą fotografią przedstawiającą łysą glacę Jego Uszatkowatości Jerzego Urbana.
https://www.press.pl/glosowanie/podglad/184

Pionki na szachownicy, tylko kto je rozgrywa? Zdjęcie super.

5G nimi steruje