Strona główna Aktualności Polityka Biedroń wznowił kampanię wyborczą

Biedroń wznowił kampanię wyborczą

9
Pabianice to pierwszy przystanek na dla Roberta Biedronia po nieoficjalnym przywróceni kampanii wyborczej w walce o fotel Prezydenta RP.

– Przeszliśmy długą drogę, żeby stanąć dziś razem i powiedzieć, że jesteśmy gotowi. Po 15 latach rządów prawicy, polska lewica jest gotowa, aby wziąć odpowiedzialność nie tylko za Polskę, ale i za całą Europę. Zbudować dom, który będzie domem dla nas wszystkich, bez wykluczeń i bez podziałów. Koniec podziałów prawicy – mówił ze sceny Robert Biedroń, kandydat Lewicy na najważniejszy urząd w państwie.

I to właśnie na podziałach i odsunięciu Prawa i Sprawiedliwości, ale i całej prawej strony politycznej od władzy, mówił kandydat.

 

– To nie jest państwo jednej partii. To jest nasza wspólnota, którą budowaliśmy nie tylko przez ostatnie 30 lat, ale od drugiej wojny światowej. Kto jak nie lewica ma zszyć Polskę – pytał Biedroń. – To my pokazywaliśmy wielokrotnie, że daliśmy Polsce najlepszego prezydenta po 89 roku, Aleksandra Kwaśniewskiego, i dziś potrzebujemy znów takiego prezydenta, który będzie łączył a nie dzielił, stał po stronie tych, którzy są marginalizowani.

Na wiecu wyborczym Roberta Biedronia było około 150 osób. To kolejna wizyta kandydat w tym roku w Pabianicach. Były prezydent Słupska był u nas 28 lutego.

REKLAMA
Poprzedni artykułLeżał bez ruchu na ulicy. Przechodnie myśleli, że nie żyje
Następny artykułPiłkarze Ekstraklasy wrócili do gry. Rozwandowicz oglądał mecz z ławki
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szansa jednak jest mała bym zagłosował na tego p…a.

…tego miłego pana.

marne szanse w mieście emerytów

Pierwsze zdjęcie i piąte.. i już nie głosuje na tego Pana. Mam dość tego żerowania na nienawiści i tego co z nami wyprawiają politycy. Sami dystansu nie zachowują ale wspominają innym.. czekam na polityka, który ma swoją wizję, a nie tylko obrażanie i krytykowanie konkurencji. Już to przerabialiśmy, PO rządziło ale nic nie mogli bo PiS, teraz nie rządzą, a oni dalej, że pis.

Tacy politycy z wizjami są najbardziej niebezpieczni. Wizje miał Lenin, Hitler i Stalin. Zostawili po sobie morze krwi.

No to żeśmy się pośmiali… Do roboty! : )

Ja już nie wiem na kogo głosować. Biedroń, czy Hołownia. Obaj mówią mądrze, mają dosyć aktualnie rządzących i chcą zmienić Polskę na lepszą. Z takim plusem dla Hołowni, że on nie jest jeszcze zepsuty polityką i nie ma układów. Oby Biedroń też nie miał.

Tak jest, głosuj na nich tylko potem nie zdziw się jak obudzimy się ekonomicznie w Wenezueli z inflacja w czterocyfrowych wartościach. Szczególnie mówię w tym wypadku o Biedroniu.

Zbyszku, mógłbyś dokładniej sprecyzować co masz na myśli? Wytłumacz dlaczego tak myślisz