Strona główna Na sygnale Kryminalne Zdjęcia z napadu na Żabkę. Czy ktoś jest w stanie rozpoznać sprawcę?

Zdjęcia z napadu na Żabkę. Czy ktoś jest w stanie rozpoznać sprawcę?

13
Policja udostępniła zdjęcia z nagrania z napadu na Żabkę przy ul. Jutrzkowickiej i prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy. To będzie trudne. 

Na zdjęciach widzimy, jak mężczyzna w bluzie z kapturem i bronią (bądź atrapą) wchodzi do sklepu i wyjmuje pieniądze z kasy. Niestety, nie widać wizerunku, a mężczyznę można jedynie rozpoznać po posturze i ubiorze.

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 5 kwietnia 2020 roku około godz. 22.00 w sklepie ogólnospożywczym przy ulicy Jutrzkowickiej w Pabianicach.

Funkcjonariusze proszą osoby, które mogą pomóc w sprawie zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę z zamieszczonych zdjęć o kontakt telefoniczny pod numer 42- 225- 33 – 48 lub 42 225 – 30 -00 w godzinach 8.00- 16.00  lub na numer alarmowy 997 a także mailowo na adres komendant@pabianice.ld.policja.gov.pl

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Miał maskę i rękawiczki. Dbał o zdrowie.
🙂

Hmm…no cóż. Życzę powodzenia z całego serca w poszukiwaniach. Serio. Teraz dopiero będzie wysyp takich sebixów, czysty dla nich czas urodzaju. Współczuję wszelkim sprzedawcom w tego typu sklepikach. Kto do nich nie wstąpi i jeszcze w dresiku do tego – stres i napięcie wiszące w powietrzu.
Ps. Taki oto pomysł dla żabek: wywieszajcie kartki że jest obowiązek na wejściu odsłonić maskę w kierunku kamery, tak na krótką chwilę. Myślę że nie byłoby przeciwwskazań.
Pozdrawiam i trzymajcie się zdrowo.

Na pewno taki bandyta wchodząc z zamiarem dokonania rabunku, grzecznie przyporządkuje się nakazowi opuszczenia maski.

Zatem pozostają drzwi na zamek otwierane zdalnie przez sprzedawcę po uprzednim ukazaniu facjaty do kamery umieszczonej na zewnątrz przed wejściem…

Że też za takie coś nie ucinają rąk jak w innych krajach. Żyło by się przyjemniej a i policja miałaby przyjemniejsze rzeczy do zrobienia.

typowy sebastian

Trochę to krzywdzące określenie.

Po krótkich skarpetkach widać, że głąb

…ale wiedział jak napaść na Żabkę, ho ho

Chinowirus wie kto to : ))))

Sprawstwo kierownicze
to uczestnicy event 201
I rządzący który wprowadzili takie instrukcje prawne dzięki czemu jest taka sytuacja
Frustracja i poglebiajace się bezrobocie

Podejrzewam, że żona, matka, kochanka po takim zdjęciu nie rozpozna swojego, bo po czym tu rozpoznać ?

Długie stopy ma skurczybyk